13/04/2019
Dziś nasz zawodnik Piotrek Żurawski o godzinie 13:35 na MP Młodzików zagra o najlepsza „ósemkę” z Damianem Pyśkiem z Lubonia. Trzymajmy Kciuki!!
Drużyna sportowa KU AZS UE Wrocław reprezentująca 2 ligę mężczyzn
13/04/2019
Dziś nasz zawodnik Piotrek Żurawski o godzinie 13:35 na MP Młodzików zagra o najlepsza „ósemkę” z Damianem Pyśkiem z Lubonia. Trzymajmy Kciuki!!
07/04/2019
❗️❗️6 medali naszych zawodników na Mistrzostwach Dolnego Śląska Kadetów i Juniorów❗️❗️
Dnia 7 kwietnia w Brzegu Dolnym odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska Kadetów i Juniorów. Świetnie spisali się nasi dwaj zawodnicy: Jakub Matkowski i Stanisław Wnęk.
Kuba został mistrzem Dolnego Śląska juniorów indywidualnie i w grze mieszanej z Elżbietą Kwiatkowską (MKS Rokita Brzeg Dolny). W grze deblowej z Norbertem Wojtyłą (LKS Odra Głoska) zdobył srebrny medal.
Stasiu zostałem mistrzem Dolnego Śląska kadetów w grze mieszanej z koleżanką klubową Julią Furman oraz w grze deblowej z Kacprem Głazowskim (TKS Granit Strzelin). W grze indywidualnej zdobył srebrny medal .
Serdecznie gratulujemy !!
07/04/2019
❗️❗️❗️Dwa złote medale naszego zawodnika Piotra Żurawskiego ❗️❗️
W dniu 31 marca w Brzegu Dolnym odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików. Świetnie spisał się na nich nasz najmłodszy zawodnik Piotr Żurawski, który nie dał szans przeciwnikom i wygrał turniej indywidualny oraz grę deblowa wraz ze swoim bratem Krzysztofem.
Serdecznie gratulujemy!!
20/03/2019
We wczorajszym meczu wygraliśmy z drużyną z Ciechowa 7:3. Gratulujemy wygrania ostatniego meczu, jak i utrzymania w lidze.
Punkty zdobyli:
-2,5- Rafał Michalak
-1,5- Jakub Matkowski
-1,5- Stanisław Wnęk
-1,5- Piotr Żurawski
Pierwszy mecz w nowym sezonie bodajże będzie we wrześniu, o czym będziemy Was informować.
Jednak to nie koniec sezonu dla naszych zawodników. Kuba,Stasiu i Piotrek będą jeszcze grać na mistrzostwach Polski, każdy w swojej kategorii. Każdy z nich ma limit ogólnopolski, czyli nie musi grać w eliminacjach wojewódzkich. Swoje zmagania na Mp rozpocznie Piotrek, następnie Kuba, a na końcu Stasiu.
A o to kilka zdjęć z meczów z całego sezonu:
18/03/2019
Już jutro o godzinie 19:30 zagramy ostatni mecz w 2 lidze z Ciechowem na wyjeździe!!
03/03/2019
We wczorajszym meczu wygraliśmy z drużyną z Wołowa 8:2 i tym samym zapewniliśmy sobie utrzymanie w 2 lidze!Pierwszy rok nasza drużyna występowała, aż trzema młodymi zawodnikami i trenerem i tym samym zapewniliśmy sobie utrzymanie ! Serdecznie gratulujemy!!! Tak trzymać !
Punkty zdobyli:
-2,5- Jakub Matkowski
-2,5- Stanisław Wnęk
-1,5- Rafał Michalak
-1,5- Piotr Żurawski
Już jutro o godzinie 12:00 zagramy ważny mecz z MKS Volavia Wołów. Zapraszamy wszystkich kibiców na salę do Wrocławia ul.Kamienna 35. Brakuję nam jeszcze 1 punkta, aby utrzymać się w 2 lidze. Liczymy na wasze przyjście i doping !
24/02/2019
💪💪
18/02/2019
❗️❗️Udany weekend naszych zawodników❗️❗️
❗️❗️🥉🥉🥉 3X brązowe medale naszych młodych zawodników na Mistrzostwach Dolnego Śląska Seniorów❗️❗️
W sobotę nasza drużyna wygrała swój mecz z Odrą Głoską II, aż 8:2. Pierwszy komplet w 2 lidze zrobił nasz najmłodszy zawodnik Piotr Żurawski i tym samym zrobił sobie prezent urodzinowy. Punkty zdobyli:
-2,5- Rafał Michalak
-2,5- Piotr Żurawski
-1,5- Jakub Matkowski
-1,5- Stanisław Wnęk
W niedzielę w Wołowie odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorów, gdzie nasz klub reprezentowało dwóch zawodników:
Jakub Matkowski i Stanisław Wnęk.
Jakub Matkowski wywalczył 2x🥉. Jeden w grze indywidualnej, a drugi w grze mieszanej w parze z Julką Szymczak. A nasz drugi zawodnik Stanisław Wnęk 1x🥉 w grze deblowej z Czarkiem Czają. Były to ich pierwsze medale w kategorii senior.
Serdecznie gratulujemy, oby tak dalej 💪💪
W sobotę 9.02 zremisowaliśmy z drużyna UKS Warta II Kostrzyn 5:5. Punkty zdobyli:
-1,5- Rafał Michalak
-1,5- Jakub Matkowski
-1,5- Stanisław Wnęk
-0,5- Tymoteusz Grubiak
Już jutro o godzinie 12:00 zagramy w Głosce z drużyna LKS Odra II Głoska.
Już dziś o godzinie 15:00 zagramy w Kostrzynie z beniaminkiem UKS Warta II Kostrzyn. Trzymajcie kciuki ❗️
Niestety nie udało nam się zająć pierwszego miejsca, po bardzo ciężkim i emocjonującym meczu przegraliśmy 2:4 z Wolowem. Pierwszy mecz wygraliśmy 4:0. Punkty ogółem zdobyli:
3/3-Jakub Matkowski
2/4- Rafał Michalak
1/3- Stanisław Wnęk
Gratulacje dla zwycięzców.
Protokoły wkrótce.