01/01/2019
Aftermovie z cesty do Rumunska. 🚴♀️🚴♂️
Paulie & Pospi na kolech do Transylvánie Dobrodružství na cestě do Transylvánie. FB fan page: http://on.fb.me/1YE7iVL
Jsme dva kamarádi, kteří se vydali na kole k moři. We are two friends who set off on a bike to the sea.
01/01/2019
Aftermovie z cesty do Rumunska. 🚴♀️🚴♂️
Paulie & Pospi na kolech do Transylvánie Dobrodružství na cestě do Transylvánie. FB fan page: http://on.fb.me/1YE7iVL
10/07/2017
Dorazili jsme do Cluj-Napocy a potkali spoustu lidí, kteří si s námi chtěli povídat.. mimo jiné tyhle australany a francouze (ten napravo), který tu studuje medicínu.
08/07/2017
Dorazili jsme do Rumunska!
07/07/2017
Segedín nebo debrecínka, kam teď?
07/07/2017
V noci jsme přijeli na pole, postavili stan a opřeli kola o balík trávy. Ráno nás vzbudil traktorista, že si chce ten balík odvézt! Podal nám ruku a ještě se omluvil, že nás budí.. O něco horší bylo zjištění, že má Paulie úplně prázdné kolo, tak hlavně že si před odjezdem nechal v servisu nasadit Maxxisy, tyhle kola přece nepraskaj a čínu každej vrací.
05/07/2017
- vstávačka v 5 ráno
-4 hodiny spánku
-70 km
-2 kola
-100 tun
-sprcha z PETky
-pivo na dobrou noc (prášky na spaní)
03/07/2017
Paulie nám udělal z bytu garáž.. něco se chystá
23/02/2017
Official aftermovie 2K16! So enjoy.
Paulie & Pospi jeli do Chorvatska Opět jsme se vydali na cestu a těsně před odjezdem jsme se rozhodli, že to bude jih. Postupem času jsme se dostali až na ostrov Kos. Again, we have set off t...
18/08/2016
Ze samej zábavy nezbyl čas na přidání fotky.. Ostrov jsme si celý projeli, teď už sedíme v rychlíku do Vídně 😀
14/08/2016
Nevím, jak to děláme ale ty dny jsou nějaký zakletý, vždycky přes den tak 4 hodiny prochillujeme... u piva, na koupáku, nebo s holkama a pak musíme šlapat přes noc, ovšem dnešní noční výšlap stal opravdu za to! Probudili jsme se do krásného rána a máme tu úžasný výhled :3
12/08/2016
Kámo, sedli jsme si docela vyčerpaní uprostřed náměstí v Záhřebu a co se neděje, vedle je živá socha a my jí krademe zákazníky... Už druzí asijati si nás přišli vyfotit 😂😂