15/06/2026
Today we had a really cool guy around us, mr. Movie director Can Evrenol from Turkey. Go check his movie SAÝARA at TIFF Romania. Nice sharing the mats with you!
Till next time!
Welcome to the Lab – where Jiu Jitsu is the science. Suntem o sală de No-Gi Jiu Jitsu unde tehnica, prietenia și progresul se întâlnesc pe tatami 🤼♀️
15/06/2026
Today we had a really cool guy around us, mr. Movie director Can Evrenol from Turkey. Go check his movie SAÝARA at TIFF Romania. Nice sharing the mats with you!
Till next time!
27/04/2026
Our first . 🥋
Three of us stepped on the mats. We won some, we lost some, and we’re coming home with a medal, but more importantly, with experience.
It was intense, stressful at times, but also a lot of fun. The kind of experience that pushes you forward.
Really proud of .che , , and .sergiu for how they stepped up to the challenge.
See you next year, ADCC! 🙌🏻
21/03/2026
in the Lab 🧪
Ne-am bucurat să îl avem alături de noi pe Sebastian Curelaru, unul dintre cei mai buni luptători de BJJ din România.
Au fost câteva ore în care am învățat concepte și tehnici pe care abia așteptăm să le testăm la antrenamentele următoare
Mulțumim pentru knowledge și energie. Ne revedem pe tatami!
12/03/2026
Shenanigans in the lab!
Multumim pentru poze!
10/03/2026
Sebastian Curelaru × Jiu Jitsu Lab
Pe 20 martie 2026, avem plăcerea să îl avem pe saltea alături de noi pe , unul dintre cei mai buni luptători de No-Gi BJJ din România.
Rezervă-ți locul acum printr-un mesaj privat!
📅 20 martie 2026
🕕 Ora 18:00
📍 Str. Mărișel 17, Cluj-Napoca
💰 Taxă: 100 RON
⚠️ Locurile sunt limitate
09/02/2026
Second Ajp for us and it was a fun one!
🥇 -85 nogi white belt .che
🥈-94 nogi white belt
🥈-62 nogi white belt .sergiu
Congrat to for your crazy matches!
See you at the next competition!!!
10/12/2025
Last month at the lab!
05/11/2025
Work in progress!!!
26/10/2025
Kicked off the first seminar the right way — rolls, techniques, and great people! Always a pleasure learning from and hoping to see him again, but next time in Italy.
Big thanks to .vlad.1 for organizing!
Tomorrow we're back in the lab!
12/10/2025
First competition in the books for
We won some matches and we lost some. Grabbed some medals on tha way, made some cool memories and we won the second best academy in adult no-gi . Not a bad day!
We're really proud of our guys!
Tomorrow we are back in the lab!
| Monday | 19:00 - 20:45 |
| Wednesday | 19:00 - 20:45 |
| Friday | 19:00 - 20:45 |