05/02/2012
Deci se skiaza in conditii optime la Gura Humorului!
Mihnea Covaliu , Marius Tebrean , Bogdan Leanca. Un sport si pentru profesionisti si pentru amatori si copii de toate varstele. Cam atat
Acest sport se practica in general doar pe partii batatorite de ratrac si special amenajate.
05/02/2012
Deci se skiaza in conditii optime la Gura Humorului!
Vrem sa vedem activitate!Postati aici fotografii cu voi la ski!Dati pagina la prieteni sa dea like.Ce naiba ca suntem dependenti de Ski Si Downhill :)).O sa sterg pagina daca nu este activitate:)
O sa facem un concurs pentru functia de administrator!
1.Sa presupunem ca esti la ski ca profesionist si ai in fata niste incepatori inevitabili, desi ai o trambulina care te arunca exact in ei si mai este o evitare pe un perete de zapada.Care este cea mai convenabila.Motivati raspunsul.
2.Mergi la Free-Ride cu skiurile si ai trambuline de cate 10 metri,cum ar trebui sa sari?:cu a.picioarele ghemuite B.labartat c.Back flip?
3. Cand la ski un urs iti iese in calea partiei,ce ar trabui sa faci?:a. sa skiezi tot inainte b. sa te urci in copaci c. sa faci pe mortul.
4.Ai in fata ta o prapastie cam de 20 metri si esti aproape sa ta duci, ce trebuie sa faci ca sa poti evita prapastia?:A.sa sari b.sa cazi pe o parte c. sa te sinucizi.
5.Sa presupunem ca esti in situatia in care se afla Serban Huidu, el a evitat acel amator si s-a dus rau.Tu ce ai face?Motiveaza raspunsul.
Administratorii paginii:
1.Mihnea Covaliu
2.Marius Tebrean
Restul mai vedem.Administratorii o sa se aleaga prin concursuri si diferite activitati!
Aceasta pagina este creata de aceeasi administratori ca Downhill Gura Humorului.
05/12/2011