Deni fitness - Halász Denisa

Deni fitness - Halász Denisa

Share

Nem árulok "zsákbamacskát":-) Az edzéseim kemények, de hatásosak sok-sok jókedvvel, legyen az ironbox, capoeira aerobic, homokzsákos vagy full body edzés.

10/10/2023

Nagyon sok szeretettel várok Mindenkit egy holisztikus yoga flow-ra.
IN IS THE ONLY WAY OUT🤗🙏

23/03/2022

Már csak kettőt kell aludni😊😊

Olyan régen volt, hogy egy ilyen jó kis aktív, sporttal, mozgással, energiákkal teli napon vehettünk részt...de most vègre van rá lehetőség🤗. Nagy kár lenne elmulasztani😁

Gyertek el minél többen😊 "Robbantsuk" szét együtt a csarnokot péntek éjszaka😇😊

14/11/2021

Legjobb péntek esti program😊😊
Nem egész két hét múlva...ki ne hagyd🤗😉

05/02/2021

❗❗❗Februárban is online edzés a'la Deni fitness☝️😊☝️Még mindig nem késő csatlakozni👍

Megannyi info ezer formában jelen van a hírcsatornákon, a szociális médiában: ne szocializálódjunk, maradjunk otthon, fertőtlenítsünk, hordjunk maszkot, oltassuk be magunk...
Ez mind igaz, legyünk felelősségteljesek🙏, viszont reálisan és mélyebben nézve ez mind csak a tűzoltás kategória. Miért nem beszél szinte senki a prevencióról, az egészséges életmódról és étrendről a megfelelő vitaminbevitelről, arról, hogy mit tehetünk magunkért, hogy ne betegedjünk le??? 🤦‍♀️Hosszú távon nem ezt kellene oldani? Hisz ha nem változtatunk, akkor ma Covid, holnap meg ki tudja mi jön? 🙄😒
Én személy szerint a megelőzés híve vagyok, igyekszem legjobb tudásom szerint és eszközeimnek megfelelően egészségesen élni: odafigyelek a táplálkozásra, sok időt töltök a friss levegőn, sokat mozgok, figyelek a napi vitaminbevitelre.
Szerintem ezek a LEGFONTOSABB dolgok❗❗❗

Amiben mindezek közül tudok segíteni, az a mozgás megszerettetése, az erő-állóképességed növelése, fittséged fejlesztése🤗💪

Döntsd el, kérj további infót, csatlakozz és kezdj el változtatni magadon, magadért🙏😗

11/01/2021

Hogy miért edzősködöm már jó pár éve, miért képezem magam folyamatosan, miért kaparom össze magam az edzésre még akkor is, amikor teljesen a padlón vagyok?
Ódákat tudnék zengeni a miértekre válaszként , de inkább megosztom azon emberek véleményét, visszajelzését, akikért mindezt csinálom. Mert ők mindent elárulnak :-)
Büszke vagyok! Magamra és rájuk is :-)

"Megint felülmúlttad velem az erőmet, képességeimet. Fantasztikus nő vagy!"

"Koszi Deni, ismet egy szuper edzes csupa uj gyakorlatokkal Kipurcantam"

"Nagyon köszi . Jobban izzadtam mint egy kardio edzésen. S meg a pici rugot is megcsináltam. Boldogság van, köszi meg egyszer"

"Huuhhha…ez nem volt semmi Deni..férjem is nyomta velem….köszi"

"Ismét nagyon jól felépített edzés volt. Jól leizzasztottál, kozben meg marha jól szórakoztam."

"Örülünk hogy a csapatod részesei lehetünk. Nem mindenki mondhatja el hogy ilyen sokoldalú EDZÖje van ❤,nekünk bejött. "

"Én meg ha most nem is tudok annyira aktívan részt venni az edzeseiden, de imádtam az összeset és alig várom újra legyen,, élő,, edzés is ❤ hatalmas motivator vagy egy energia bomba aki mindenkit feltolt, én köszönöm h a része lehetek mindennek"

"Köszönöm hogy csapatod tagja vagyok,azt a sok jót és impulzust amit tőled és a csapattól kapok."

"Büszke vagyok, hogy ilyen csapat tagja lehetek !!!! Habár sosem tornáztam mással / 35 èvig nulla mozgás/ , de tudom , hogy profi vagy!!! Ha valaki megkérdezi, h mit tornázok, annak mindig az a vége, hogy kb 15 perces ódát zengek! Koszonom ! "

27/11/2020

Sziasztok!
Nyakunkon az ünnepek, a túlzott kalóriabevitel, a pokróccal való bekuckózás, a megpihenés, a lelassulás. Nincs is ezzel semmi gond, év vége felé tartunk, s talán ezt az évet még inkább a lelassulással, az elmúlás érzésével szeretnénk letudni. És mégis, úgy gondolom, hogy egy kis mozgás is bele kellene, hogy férjen, hogy egy kis színt s elsősorban egészséget vigyünk bele a mostani időszakba. Talán ismerős az is számodra is, amikor karácsony után szomorúan vizslatod magad a tükör előtt, mert mindegyik ruha kényelmetlenül feszül? Tudom, nehéz megtartóztatni magad a finom falatoktól (még nekem is😊),de ha mellette rendszeresen mozogsz akár még bűntudat nélkül is élvezheted az ünnepi vacsorát!🍗🍰🍷
Sokan elrontjuk azzal, hogy odázunk, már most újévi fogadalmat teszünk a következő évre🙊🙉🙈, ugyehogy vagyunk így páran? 😁
Pedig az igazi motiváció itt áll előttünk: bűntudat nélküli karácsonyozás👌😇 S most csak ennyit osztok meg motivációként az időszaknak megfelően, ezen kívül még vagy 20at fel tudnék sorolni kapásból😊
A Te feladatot "csupán" annyi, hogy elhatározod magad, a többiben meg majd én támogatlak: online edzéssel, motivációval, seggbe rúgással, ha épp arra lenne szükség😉
S amit hozok Nektek decemberben:
# heti 3óra edzés
# 13 különböző óratípus
# cardio, erősítő blokkok, mobilitást fejlesztő gyakorlatsorok
Ha elhatároztad magad, hogy teszel a testedért, az egészségedért, a jó közérzetedért... nem holnap, hanem MA és eldöntötted, hogy szeretnél a csapatunk tagja lenni, csatlakozási szándékod kérlek jelezd privátban.

5. edzótábor 29/09/2020

5.edzőtáborunk sűrű hétvégéje nem is férhetett bele rövidebb mint egy 15perces videóba😁
Egy tökéletes hétvége nagyszerű emberekkel, szuper helyen, gyönyörű napsütéses időben.
Benne volt minden, ami csak beleférhetett. Kemény, változatos edzések, szám szerint 6😎👌.. így utólag belegondolva, nem is értem, hogy bírtuk😜 És bírtuk, NANÁ, hogy csináltuk. Egymást húzva, egymást motiválva, vidáman s nevetve, játékokkal és egy kis bolondozással megfűszerezve végigtoltuk kőkeményen mind a három napot💪🤗👏
.. bár még az is lehet, hogy csak szórakoztunk🤔😏..míg grillvacsorát készítettünk, és Jerusalema tánckoreográfiát tanultunk, vagy épp bortúráztunk, és finom borokat kóstoltunk, majd fáklyákkal a sötétben énekelve hazabandukoltunk?😀😄
Én imádtam minden percét, és alig várom, hogy jövőre újra táborozhassunk 😎

p.s. Péter Gőghnek nagyon szépen köszönöm a videó elkészítését👏👏

5. edzótábor 5. edzótábor a'la Deni fitness, 2020. szeptember 4-6. - Udvard

14/09/2020

FIGYELEM!!!
Csoportos saját testsúlyos edzés Pozsonyeperjesen 2020.szeptember 15-től.
Ami garantált:
- kalóriaégetés
- alakformálás
- erő és állóképesség növelése
- fittségi szint fejlesztése
- jó hangulat szuper zenével

Helyszín: az alapiskola tornaterme
Időpont: keddenként 18:00

Sok-sok szeretettel várlak😊💪

09/07/2020

Idei edzőtáborunkba még 4szabad hely van😁

facebook.com

22/04/2020

Karanténos online edzések rövid ízelítője (szerkesztés nem profi szinten😊)

Want your business to be the top-listed Gym/sports Facility in Velky Meder?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Website

Address


Velky Meder