17/10/2023
Місцева громада боролася зі спробами забудовника знищити стадіон з 2006 року, коли було змінено цільове призначення землі під ним зі “спорту та рекреації” на “багатоповерхову забудову”. Громада перемогла і стадіон поки що не перетворився на бетонне гетто.
Але, як стало відомо авторам та підписантам петиції, стадіон знову опинився під загрозою забудови. Адже земельна ділянка під стадіоном перебуває у власності “Укргазбанку”, який має намір в найближчий час виставити її на продаж. А отже, стадіон може знов потрапити до рук забудовників!
Ми вимагаємо, аби КМДА здійснила викуп земельної ділянки №8000000000:82:033:0013 та нерухомого майна стадіону “Арсенал”, розташованих за адресою: місто Київ, Печерський район, вулиця Михайла Грушевського, 36, а компенсаційні кошти, призначені для “Укргазбанку”, спрямувала на потреби Збройних Сил України.
Міська влада має захистити стадіон, адже спортивна інфраструктура – це життєво важлива складова розвитку здорової та потужної нації.
Сьогодні на відродженому стадіоні «Арсенал» на Грушевського, 36, який десятки років перебував у занедбаному стані і ледь не перетворився на будівельний майданчик, знову грають діти.
Підписуйте та поширюйте петицію, не дамо перетворити “Арсенал” на черговий ЖК!
06/05/2022
Відбулося засідання Ради Другої ліги, на якому було прийнято кілька рішень. Зокрема, було визнано, що чемпіонат України серед команд Другої ліги сезону 2021/22 не може бути дограним.
Розташування команд у цьому сезоні відповідатиме турнірному становищу, яке вони займали станом на 28 листопада 2021 року. Також було затверджено, що команди, які посіли останні місця у сезоні не залишають змагання ПФЛ та не припиняють членство у ПФЛ.
Нагадаємо, що по закінчення першої частини сезону 2021/22 років АФСК "Київ" перебував на 14-му місці у групі А Другої ліги, маючи в активі вісім набраних очок.
24/02/2022
АФСК «Київ» підтримує флешмоб в знак єдинства всіх українців 🇺🇦
Україна - це слово з великої літери. Україна - це земля, на якій ми народилися і живемо, це земля наших дідів і прадідів, які прагнули до свободи й кращого життя. Ми живемо у найкращій країні у світі - Україні. Це вільна і єдина країна. Блакитні моря, родючие поля, все це є у нас на Україні!
Тут живуть люди, яких я люблю. Тут наша сім'я, корені наших близьких. Україна - моя Батьківщина. І ми її любимо, погану і красиву, злиденну або багату.
А яке саме в Україні блакитне небо - здається можна в ньому потонути - розчиниться. А колосисті поля пшениці - це ж взагалі невимовна краса. Саме з цієї принади і був народжений прапор нашої країни - синє чисте небо та жовті поля пшениці. Саме ці кольори закладені у нашій ДНК, кольори які ми щоденно захищаємо та представляємо всьому світу💛💙
Дорогі українці закликаємо вас всіх зберігати спокій, підтримувати одне одного та вірити в квітучу, багату, сильну та нашу єдину УКРАЇНУ🙏🏻
#афск #фккривбас #Україна #єдність
23/02/2022
АФСК "Київ" сьогодні зіграв черговий товариський матч💪🏻⚽️
Суперником був лідер аматорського чемпіонату України, чинний чемпіон Київщини "Нива" (Бузова). Наша команда вийшла на гру в дещо експериментальному складі🤔Тренерський штаб "академіків" переглядав найближчий резерв. Тим не менше, наші хлопці показали непогану гру, намагалися атакувати, злагоджено захищалися. Проте, в кінці першого тайму все ж пропустили, після провалу в центральній зоні. Після перерви нам вдалося відігратися після стандарту.Березинець вміло подав з лівого флангу, а гравець на перегляді зіграв на випередження і чітко пробив головою.☄️На жаль, утримати позитивний рахунок не вдалося. За п'ять хвилин до закінчення захисники нашої команди зупинилися, вважаючи, що м'яч вийшов за межі лицьової лінії. Тим часом гра продовжилася, і форвард "Ниви" замкнув простріл від свого партнера по команді.
1:2 - поразка, за яку не соромно🎯⚽️💥
22/02/2022
ПОШИРЕНІ ТРАВМИ У ФУТБОЛІСТІВ ⚽️
Футбол – контактний вид спорту. У процесі гри відбувається безліч неприємних зіткнень та підкатів, внаслідок яких футболісти отримують тілесні пошкодження🟥🏃🏼♂️
На жаль, травми є невід'ємною часткою життя футболіста. Від них нікуди не втечеш. Часто футболісти зазнають серйозних травм, від яких доводиться відновлюватися півроку-рік🗓
Хтось навіть закінчує кар'єру через низку фізичних порушень❌
Отже, давайте дізнаємось, які травми отримують футболісти🤔🧐
Травматичні ушкодження 🤕
Травми коліна у футболі є найбільш поширеними, особливо ушкодження передньої або задньої хрестоподібної зв'язки та менісків (колінного хряща). Ці травми коліна можуть негативно вплинути на довгострокову участь гравця у спорті. У футболістів також підвищена ймовірність вивихів кісточок через поверхню, на якій вони грають, та косих рухів.
Травми плеча також досить поширені, а суглобова складка (хрящовий бампер, що оточує плечову западину) особливо схильна до травм, особливо у гравців нападу та захисту. Крім того, у футболістів часто трапляються травми ключиці або плеча.
Струс мозку 😵💫
Футболісти дуже сприйнятливі до струсу мозку. Не всі люди, які отримали струс мозку, непритомніють. Ознаки струсу мозку включають головний біль, запаморочення, нудоту, втрату рівноваги, сонливість, оніміння/поколювання, труднощі з концентрацією уваги та нечіткість зору. Спортсмен повинен повернутися до гри лише після дозволу лікаря.
Травми від надмірних навантажень 💪🏻😬
Біль у попереку або біль у спині в цілому – досить поширена скарга у футболістів, спричинена надмірним навантаженням. Перевтома може призвести до синдрому перетренованості, коли гравець тренується понад можливостей організму до відновлення. Біль у коліні – поширена проблема, яка розвивається у футболістів і зазвичай лікується програмою зміцнення чотириголового м'яза.
Теплові травми 🥴
Теплові травми – серйозна проблема для молодих футболістів, особливо на початку тренувального табору.Зазвичай це відбувається у серпні, коли спостерігаються одні з найвищих температур та вологості на рік.
Можливо якісь із цих травм ви отримували граючи у дворовий футбол? 👆🏻
Поділіться своїм досвідом у коментарях✍🏻
21/02/2022
📌В матчі 4 туру групового етапу Меморіалу Щанова АФСК "Київ" розійшовся миром з іванківським "Штурмом" 0️⃣:0️⃣
🤔З точки зору турнірної стратегії результат влаштував нашу команду, але "ахілесовою п'ятою" "академіків" залишається відверто низька реалізація небезпечних нагод біля воріт суперника.
👆🏻В першому таймі звітного матчу, як мінімум, 4-5 реальних моментів змарнували наші футболісти. А ще в одному епізоді зустрічі арбітр незрозуміло проігнорував явний фол воротаря "Штурму" в протиборстві з Студінікіним😧
👇🏻В другому таймі гра вирівнялася, і вже обидві команди мали шанси забити, а в ендшпілі поєдинку суперник в кількох епізодах відверто пробачив нашу команду.
🤞🏻Нічия дає "академікам" хорошу нагоду поборотися за вихід до чвертьфіналу.
🎯Для цього в завершальному матчі групового турніру нам потрібно перемогти студентів з київського "Меркурія", щоб не залежати від інших поєдинків у групі⚽️🔥
19/02/2022
Готуємося до матчу зі «Штурмом»🎯
Команда АФСК «Київ» продовжує виступи на Меморіалі Олександра Щанова⚽️
Найближчими вихідними відбудуться матчі 3 та 4 туру групових змагань. В суботу, волею календаря, наша команда пропускає ігровий день. А в неділю, 20 лютого, зіграє, мабуть, вирішальний для себе матч, який визначить подальшу долю команди в змаганнях Меморіалу🤞🏻
В 13.45 на навчально – тренувальній базі ковалівського «Колоса», АФСК «Київ» зустрінеться в очному двобої з іванківським «Штурмом», основу якого складають досвідчені футболісти, серед яких немало колишніх професіоналів🔥
Наш найближчий суперник в кількох минулих сезонах виступав під брендом шпитьківського «Джуніорс», а тепер команда Дмитра Димнича повернулася до колишньої назви та змінила місце прописки. З точки зору турнірної ваги матч проти «Штурму» дуже важливий💯
У нашої команди чотири очки після двох зіграних поєдинків, у «Штурма» - три очки після одного матчу. Відповідно, переможець очного двобою практично забезпечить собі вихід з групи до чвертьфінальної стадії турніру.
🤔Цікаво, що наша команда кілька днів тому вже грала з іванківцями в рамках іншого передсезонного Меморіалу – Олега Макарова. Тоді в завершальній грі групової стадії АФСК «Київ» у напруженій боротьбі поступився «Штурму» з рахунком 2:3 і не зміг кваліфікуватися до чвертьфіналу.
Тепер є нагода спробувати взяти реванш…
ℹ️Меморіал Олександра Щанова, 4 тур.
20 лютого, 13.45. Софіївська Борщагівка, НТБ «Колос».
АФСК «Київ» - «Штурм»
16/02/2022
В Україні 16 лютого відзначають нове державне свято – День єднання👩🏻🤝👨🏼
Головний урок – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила і перемога💛💙
Бажаємо всім нам любові до рідної землі. Миру, добробуту, мудрості у прийнятті будь-яких рішень. Нехай віра в європейську, демократичну, єдину рідну Україну надихає нас на нові звершення заради процвітання її народу!
Єднаймося, друзі, бо ми українці🇺🇦
16/02/2022
Чому іноді так важко зробити ту фінальну точку, що може вирішити хід матчу?
Кажуть, важко в навчанні - легко в бою.
Проте, не завжди ця фраза діє так натхненно, особливо у футболі.
Створюємо нагоди, добре комбінуємо, вдало захищаємося. А завершального удару іноді так не вистачає.🤌🏻
Гол - це маленьке чудо. Тому кожен футболіст працює над собою, щоб стати тою самою сяючою зіркою та відчувати смак забитого голу.
Ми працюємо, ми вчимось, навіть якщо і на власних помилках, але ми впевнено йдемо до своєї мети🤞🏻🎯
Крайні матчі на Меморіалі Щанова тому доказ😉
14/02/2022
⚽️АФСК "Київ" минулого уік-енду дебютував на традиційному передсезонному Меморіалі Олександра Щанова, який проводить Київська об'єднана асоціація футболу.
В суботу "академіки" розійшлися миром з фіналістом кубка Київської області 2021 року "Дружбою" з Мирівки 1:1 (1:0). Вже в дебюті зустрічі у Вишневому форвард нашої команди Олександр Студінікін відкрив рахунок (до речі, цей удар був найпершим результативним у турнірі), але після перерви суперник з пенальті відновив рівновагу.
😜Зате в неділю на стадіоні КДЮСШ-15 на столичних Теремках АФСК "Київ" без проблем розібрався з земляками з молодої команди "РС-9" 4:0 (1:0). До перерви суперники "відзначилися" автоголом, а в другому таймі повну перевагу нашої команди засвідчили гол Роєнка та дубль Студінікіна.
Цікаво, що наш ударний форвард з трьома голами очолив список бомбардирів Меморіалу на пару з святопетрівцем Тимком.
28/01/2022
АФСК "Київ" припинив виступи на Меморіалі Макарова після поразки в завершальному матчі групового етапу від Іванківського "Штурму" 2:3 (1:2).
Незважаючи на невтішний результат, гра "академіків" залишила хороше враження. Проти досвідчених суперників наші хлопці вибрали досить агресивну тактику, багато атакували і були близькими до перемоги. Кияни двічі зрівнювали рахунок після ударів гравця на перегляді та Кошляка, в ендшпілі поєдинку забили ще один гол, який, на жаль, було скасовано через неочевидний офсайд, а на останніх секундах зустрічі пропустили третій гольовий випад суперника і, врешті, поступилися.
Дякуємо команді за видовищний футбол!