Gyms & sports facilities in Kosovo - Page 1

Find gyms & sports facilities in Kosovo. Listings include Brezovica Resort, Reload Arms, Butiku Sport - Shop, Vila Rudi Bogë, Arlind Zhubi - Physique and Rregullat e komunikacionit. Click on each in the list below the map for more information.

Want your business to be the top-listed Gym/sports Facility in Kosovo?

Click here to claim your Sponsored Listing.
Brezovica Resort A Brezovica Resort
XK, Rruga E Brezovicës, Brezovica 38357, Kosovo
Kosovo, 38157

Brezovica is the most visited winter tourist destinations in Kosovo, with 5 chair lifts and 5 ski lifts, Hotels, Cabins (villas) and Bar Restaurants simultaneously could ski 50,000 skiers.

Reload Arms B Reload Arms
Magjistralja Prishtinë-Ferizaj, Km7. Prishtinë, Kosovë
Kosovo, 10000

-Shooting Range - Poligoni i gjuajtjes -Gun and Tactical Store - Dyqani i armëve dhe pajisjeve taktike -Training Center - Qendër Trajnimi

Butiku Sport - Shop C Butiku Sport - Shop
Kosove
Kosovo

Veshu ne menyre sportive!

Vila Rudi Bogë D Vila Rudi Bogë
Bogë Rugovë Pejë
Kosovo, 30000

Vilat Rudi është kompleksi turistik më mahnitës në Bogë të Rugovës.

Arlind Zhubi - Physique E Arlind Zhubi - Physique
Kosovo

Arlind Zhubi Fitness - Physique

Rregullat e komunikacionit F Rregullat e komunikacionit
Prishtinë
Kosovo, 10000

Çdo gjë në ketë botë ka rregullë sikurse Dielli në mengjes që lindë dhe në mbrëmje perendon.

Fit-In Gym G Fit-In Gym
Ilaz Kodra
Kosovo, 10000

## FIT IN-GYM ## www.fitin-ks.net

Dancefit Kosova H Dancefit Kosova

Let the music free your body. Shrink everything but your smile

Klubi i Gjimnastikes Fushe Kosove I Klubi i Gjimnastikes Fushe Kosove
Salla E Arteve Marciale, Rr. Aziz Zhilivoda Fushe Kosove
Kosovo

Qellimi i ketij klubi eshte avancimi me interesin tone te perbashket,duke synuar te mesoj dhe te ushtroj te rinjet dhe te rejat me sportin e gjimnastikes.

ALOE VERA - Shëndet dhe Bukuri J ALOE VERA - Shëndet dhe Bukuri
Vushtrri
Kosovo, 42000

Themeluar me 1978 ne Scottsdale, Arizona, Produktet Forever Living eshte rritesi, prodhuesi dhe distributori me i madh i produkteve ALOE VERA.

LLapi Cycling Group K LLapi Cycling Group
Kosovo, 11000

Ky është grup sportistësh, vullnetarësh, ambientalistësh që për qëllim ka promovimin e aktiviteteve rinore, mbrojtjen e ambientit, promovimin e turizmit dhe vetëdijesimin e komunitetit LLapjanë për shfrytëzimin e biçikletave.

Fansat e Chelseas L Fansat e Chelseas
LlUZHAN
Kosovo, 8888

Motel Restaurant Fatoni Brezovicë M Motel Restaurant Fatoni Brezovicë
Brezovicë
Kosovo, 73000

Motel Restaurant Fatoni Brezovic

Real Madrid Gjithmonë Kampionë N Real Madrid Gjithmonë Kampionë
Kosovo, 70000

Kjo është një faqe që i dedikohet Real Madridit, apo ndryshe i njohur si : Klubi më i mirë në

Football Lovers O Football Lovers

1Milion

Edona Luta P Edona Luta
Prishtine
Kosovo, 10000

Edona Luta Personal trainer

Albanian Bodybuilders Q Albanian Bodybuilders
Kosovo

Albanian Bodybuilders

Gjakova boys APBT R Gjakova boys APBT
Gjakovë
Kosovo, 50000

American Pit Bull Terier GJAKOVA BOY'S &Kici's Kennel's>>>>>>GO GO GO 5000 Fans <<<<<<<< THNX

Asphalt Tuning Kosova S Asphalt Tuning Kosova

NO TUNING NO LIFE

Lajme Futbolli T Lajme Futbolli
Kosovo, 70000

Nike & Adidas Soccer Shoes U Nike & Adidas Soccer Shoes
KoSOVO
Kosovo

I SHAre Nike AND ADIDAS SHOEs FOR FOOTBALL

Barcelona Gjithmon Kampione V Barcelona Gjithmon Kampione
Kosovo

Kjo faqe eshte hapur per te gjithe tifozat e Barcelones,qe duan ekipin e Barcelones !

KF Vllaznia (P) W KF Vllaznia (P)
Pozheran
Kosovo

https://www.facebook.com/pages/KF-Vllaznia-P/460121270706701?bookmark_t=page

Hellraisers.mk X Hellraisers.mk
Macedonia
Kosovo

eSportsKosova.com

MTB Kosovo Team Y MTB Kosovo Team
Kosovo

Sent your photo to - MTB Kosovo Team - FreeStyle Skiing www.brezovica-live.com

GoBike Z GoBike
E65 Balshaj, Milloshevë, Kastriot (Obiliq)
Kosovo, 15000

GoBike sjellë në Kosovë biçikleta të markave më të mira amerikane. #pedalomestil

TECH X 1 TECH X
Kosovo, 40000

| Tech X Official Page | |Support 24/7| |Lajme Sporti Te Sigurta 100%| |Admin "Click" Contact Us| |For All of these Click Like| |All In Albanian♥|

Boxing Club Suhareka 2 Boxing Club Suhareka
Kosovo

Klubi i boksit Suhareka Sapo esht hapur ne Shkolles 7 Marsi per te gjitha grup moshat Femra dhe Mesh

Unity Team 3 Unity Team
Kosovo

Brezovica.com 4 Brezovica.com
Brezovica
Kosovo, 10000

FC Bresalci (Gjilan) 5 FC Bresalci (Gjilan)
Gjilan
Kosovo, THEMELIMI I KLUBIT U BE NE VITIN 2008

Shtepi mode"Anita" Malishevë 6 Shtepi mode"Anita" Malishevë
Malishevë
Kosovo

Bëjmë sh*tjen dhe qepjen e fustanav, vellove sipas porosisë suaj. Bëjmë riparimin e të gjitha llojeve të fustanav. Porosit në viber: +37744160425

Real Madrid C.F. Gjithmon kampjon 7 Real Madrid C.F. Gjithmon kampjon
Vushtrri
Kosovo, 40000

Styler pohone

MontAlb 8 MontAlb
Prishtine
Kosovo, 10000

Discover the Balkan mountains with Arineta Mula who touched the top of the world Everest and the hig

Futsalli n'Kosovë 9 Futsalli n'Kosovë
Prishtinë
Kosovo, 10000

Futsalli n'Kosov

You are on page 1 of 2
1 2