Marbella 4Daagse

Marbella 4Daagse

Compartir

Het grootste vierdaagse wandelevent van Spanje.
2026: van 1 tot 4 oktober ‣ Join us! #M4DW Internationaal wandelevenement & grootste vierdaagse in Spanje.

Locatie : Marbella - Spanje

16/08/2026

☀️ Samen loopt het nét even leuker…🥾

Kilometers in de benen, zon op je gezicht en onderweg altijd tijd voor een praatje, een lach… of even poseren voor de fotograaf. 😄📸
Want Marbella 4Days Walking gaat natuurlijk over wandelen, maar minstens zoveel over **samen beleven**. Met oude bekenden, nieuwe wandelmaatjes en deelnemers uit alle hoeken van de wereld. 🌍❤️
En voor je het weet sta je alweer bij de finish en denk je: `zijn we er nu al?´ 😉
En dan een heerlijk verfrissend drankje en daarna de beentjes van de vloer doet wonderen! 🍹💃🕺

Wie loopt er in oktober met jou mee? Tag je wandelmaatje hieronder! 👇

👉 Schrijf je hier nu nog in, we zitten bijna vol!: http://Marbella4daysWalking.com/NL/inschrijven

Tieleman Keukens, StartGroup Brutus The Beer Mountos Inter-GreeN, Color Your Future InterCheM Wandel.nl Maison Manon

10/08/2026

Leuk filmpje over Mountos onze wandelschoenen sponsor.
Hou de mail in de gaten voor een super aanbieding deze maand! 😎👌🏽😍👟

08/08/2026

🔥 NOG MAAR 496… en dan is het écht VOL! 🔥
Wat een jaar! ❤️
Maar liefst 3.504 wandelaars hebben hun ticket voor Marbella 4Days Walking 2026 al binnen.
Dat betekent dat er van de 4.000 tickets nog maar 496 beschikbaar zijn. En hoewel oktober misschien nog ver weg lijkt, denken onze deelnemers daar duidelijk anders over. 😉

Dus... stond Marbella 4Days Walking nog op je lijstje?
Was je van plan je “binnenkort” echt in te schrijven?
Of wens je die wandelvriend(in) nog even te overtuigen?
👉 Dan is dit waarschijnlijk het moment.
Want 4.000 is dit jaar ons maximum. We willen het evenement veilig, gezellig en goed georganiseerd houden — en daarom geldt echt: VOL = VOL.

Vier dagen wandelen, Marbella, de Spaanse zon, duizenden wandelaars uit de hele wereld en natuurlijk alles wat er rondom de finish gebeurt… ☀️🥾🥂
Wij zijn er bijna klaar voor. Jij ook? ❤️

👉 Schrijf je hier in: http://Marbella4daysWalking.com/NL/inschrijven

Tieleman Keukens, StartGroup Brutus The Beer Mountos Inter-GreeN InterCheM Oad Wandel.nl Maison Manon

01/08/2026

Doe jij dit jaar ook mee aan de Marbella 4-daagse?

Vier samen met ons de 15e jubileumeditie, met een maximum van 4000 deelnemers in 2026!
Nu al meer dan 3500 inschrijvingen! Dus wees er dus snel bij! Vol is vol.

🌊 Ga met ons mee voor zon, zee, wandelen en natuurlijk de onvergetelijke afterparty's. 🚶‍♀️🌴

🔥 Schrijf je nu in voor 2026 ‣
https://marbella4dayswalking.com/nl/inschrijven


19/07/2026

Kijk, ook van heel ver doen ze mee!
Van welk land is deze vlag?
De eerste die hieronder het correcte antwoord zet, ontvangt een betaalkaart voor drankjes t.w.v. €10
Op te halen bij de Organisatietent op wandeldagen tussen 10.00 - 16.00 uur

Van 1 t/m 4 oktober 2026 is het weer zover.
En dit jaar is extra bijzonder:
🎉 we vieren 15 jaar Marbella 4Days Walking!

De inschrijvingen gaan snel:
👉 al meer dan 3.500 tickets verkocht incl touroperator Oad (het max. aantal deelnemers dit jaar is 4.000)

Wil jij er dit jaar ook bij zijn?
Wacht niet. Vol is vol!
👉 Inschrijven kan nu nog via:
Marbella4DaysWalking.com/nl/inschrijven




12/07/2026

🔥 Ken jij iemand die deze uitdaging aandurft? 🔥

De Marbella 2Days Challenge is speciaal ontworpen voor superfitte wandelaars die hun grenzen willen verleggen op spectaculaire bergpaden.
🏔️ Zware beklimmingen.
💪 Serieuze afstanden.
🌅 Ongelooflijke uitzichten.
🏅 Een onvergetelijke prestatie.

Denk jij dat je dit in je hebt?

Schrijf je dan in voor 1 of beide dagen. Je kunt de M4DW zelfs combineren met de 2Days Challenge.
📅 3 & 4 oktober 2026
📍 Marbella, Spanje

🎥 Bekijk onze nieuwste video
Tag je wandelmaatje en ga de uitdaging aan!

Photos from Marbella 4Daagse's post 04/07/2026

Ter nagedachtenis aan Hans Wohl ✨️

Soms zijn er mensen die iets beginnen waarvan ze zelf nooit kunnen vermoeden hoeveel levens ze zullen raken.
Hans was zo iemand.

Samen met zijn vrouw Clarie zette hij vijftien jaar geleden de eerste stap van wat zou uitgroeien tot Marbella 4Days Walking. Met zijn enthousiasme, visie en liefde voor wandelen bracht hij mensen samen, ontstonden vriendschappen en werd een evenement geboren dat inmiddels voor duizenden deelnemers en vrijwilligers voelt als een tweede thuis. Clarie stond vanaf het allereerste begin aan zijn zijde en speelde daarin een onmisbare rol.

Voor velen waren Hans en Clarie de grondleggers van Marbella 4Days Walking.
Voor mij was en is Hans zoveel meer.

Jaren geleden mocht ik Marbella 4Days Walking van Hans en Clarie overnemen. Wat begon als een zakelijke overdracht, groeide uit tot een bijzondere vriendschap. Het vertrouwen dat Hans mij daarna schonk, heb ik altijd als een groot geschenk beschouwd.

In de jaren die volgden groeide niet alleen onze samenwerking, maar ook een bijzondere band. We woonden om de hoek van elkaar, deelden talloze gesprekken, ideeën, zorgen, successen en vooral veel mooie momenten.

Hans bleef altijd betrokken. Hij leefde mee, dacht mee en genoot ervan om te zien hoe "zijn" evenement zich bleef ontwikkelen.

Dat hij het 15-jarig jubileum niet meer met ons mag beleven, doet ontzettend veel pijn.
Maar één ding weet ik zeker...

Hans zal altijd onderdeel blijven van Marbella 4Days Walking.
- In iedere vrijwilliger die zich inzet.
- In iedere deelnemer die de finish haalt.
- In iedere glimlach onderweg.
.. En in iedere stap die wij samen blijven zetten.

Namens ons hele fantastische team wil ik Clarie, familie, nabestaanden en vrienden heel veel liefde en kracht wensen in deze moeilijke tijd.

Hans...
Dank je wel voor je vertrouwen.
Dank je wel voor je vriendschap.
Dank je wel voor alles wat je hebt betekend.

Voor mij was je niet alleen de founder van Marbella 4Days Walking, maar ook jarenlang mijn steun en toeverlaat. Dat zal ik nooit vergeten.

Rust zacht. 🤍

Arabella M. Wessels
Event Director
Marbella 4Days Walking

28/05/2026

Vandaag is de verjaardag van oprichter Clarie Wohl-Morks . 🥳 Gefeliciteerd! 🎉😄🌞 Namens het hele Marbella 4Days Walking Team wensen we je nog vele gezonde en gelukkige jaren toe. Geniet vandaag met je geliefde Hans. 🥰

John Chacon - Mañana (Officiële Videoclip) 10/05/2026

De nieuwste single van "onze' ster John Chacon is uit.
Luister je ook even mee? En vergeet dan niet een LIKE te geven. 👌🏽🎉💝

John Chacon - Mañana (Officiële Videoclip) Mañana is de nieuwe single van John Chacon. Een energieke Nederlandstalige poptrack met Latin invloeden en een zomerse, internationale feel.Het nummer draait...

05/05/2026

🚨 Oproep aan alle wandelliefhebbers! Sluit je aan bij ons M4DW Team
♥️Bezemteam: Nog enkele plaatsen beschikbaar op alle routes!🚶‍♂️
We zijn op zoek naar stoere fantastische mensen om zich aan te sluiten bij ons speciale Bezemteam voor M4DW 2026!

🎯Jouw missie:
Volg onze geweldige wandelaars 4 dagen en help ons alle routemarkeringen te verzamelen (zoals die op deze foto's!) om Marbella mooi schoon te houden!

🎁 Wat bieden wij per persoon?
✅ GRATIS ticket voor M4DW 2026 (4-daags wandelevenement)
👕 Exclusief Bezemteam M4DW T-shirt
🍹 Gratis snacks & drankjes elke dag bij terugkomst.

Hoe aanmelden?
📧 E-mail naar: [email protected]
📝 Onderwerp: Bezem Team
⏰ Deadline: 31 mei 2026
⚡️ Wie het eerst komt, die het eerst maalt!🙃
Kom bij de M4DW-familie en help ons marbella schoon te houden! 💚



¿Quieres que tu empresa sea el Gimnasio mas cotizado en Marbella?

Haga clic aquí para reclamar su Entrada Patrocinada.

Localización

Categoría

Teléfono

Dirección


Plaza Del Mar
Marbella
29601