Osnat Michelle Shabtay

Osnat Michelle Shabtay

Comments

מה משותף ל:
Shay Diamant, Itai Rabinovitch, Michal Mansur Ben-Shimon, Adee Drory, Adi Livyatan, Hanna Benrosh Bentop, Karin Adoni Ben-David, Osnat Michelle Shabtay, Roy Abergel, Shani Louber, & Shirly Depas

וכיצד הקבוצה הזוהרת הזאת הולכת לשנות את חיי הגלאם והחברה של הקהילה הישראלית בעיר.....?
לסיפור המלא הקליקו: https://israeliweek.com
וואוו וואוו וואוו - איזה ערב עוצמתי היה לנו אתמול! 💥
צחי לוי ואסנת שבתאי ריתקו את הקהל בהרצאה משותפת בנושא מצויינת עצמית לפי שיטת ה NLP וכמובן לפי המסורת היהודית.
תודה רבה למשתתפים, למארחים, למארגנים וכמובן - למרצים המדהימים 💙🙏🏻💙
אתם מוזמנים לתייג את עצמכם ואת החברים ולהתעדכן כאן ובאינסטגרם שלנו על אירועים נוספים.
https://instagram.com/shvilimus?utm_medium=copy_link
Osnat Michelle Shabtay
Riki Moshe Hai
Michal Azulay
Shirli Depas
Liora Aharon Elhanani
Adi Livyatan
Elinor Catriel
Hofit Barouch Atias
Mira Goeli Rabina
שמחים להודיע שאנחנו סולד אאוט! תודה לנרשמים ולנרשמות, נתראה ממש בקרוב 😃
עקבו אחרינו בפייסבוק ובאינסטגרם למידע על אירועים, הרצאות וכיתות חדשים 👇
https://www.instagram.com/shvilimus/
Osnat Michelle Shabtay
📌תאריך חדש
😀הרצאה שאסור לפספס
👩🏽‍🤝‍👨🏼שיתוף פעולה מדהים
🎫מכירת הכרטיסים בעיצומה
.
Riki Moshe Hai
Osnat Michelle Shabtay
הרצאה חדשה ומרתקת - מכירת הכרטיסים החלה!
צרו קשר לפרטים נוספים ולהרשמה.
Osnat Michelle Shabtay
שעור שלישי של NLP אדוה חושפת מה מנע ממנה לרדת במשקל ולשמור עליו עד עכשיו - חובה לצפות 🔥🎯💪. Luv2Train

I`m a transformation coach. Through nutrition, fitness and NLP therapy, I will help you take control

03/01/2023

עברית בהמשך ⬇️
When we understand the cause of any behavior, we will be able to deal with it more effectively.
Those who have excellent character examine themselves deeply and do not hesitate to ask questions in order to understand why others behave in the manner they do. We are more likely to accept behavior that we find unacceptable when we understand the underlying reasons behind it and come up with creative solutions to change unacceptable behaviors.

כל התנהגות שנבין מהיכן היא נובעת יהיה לנו קל יותר להתנהל מולה. אנשים מצויינים מסתכלים עמוק בפנים ולא מפחדים לשאול שאלות ולרצות להבין למה אדם מסוים מתנהג כמו שהוא מתנהג.
כשאנחנו מבינים מה עומד מאחורי ההתנהגות, אנחנו פתוחים לקבל ולחשוב על דרכים יצירתיות איך לשנות התנהגות שלא מקובלת עלינו.

02/27/2023

Any behavior, whether positive or negative, has the purpose of fulfilling a need.
When we know the need, we can understand what motivates the behavior, and if the behavior doesn't fulfill the need, we can think of another solution.

המטרה של כל התנהגות ,חיובית או שלילית, זה למלא אחר צורך מסויים שיש לנו.
כשאנחנו מבינים מה הצורך אנחנו מבינים מה המניע להתנהגות, ואם ההתנהגות לא תורמת לנו, אנחנו יכולים לחשוב על דרך נוספת למלא את אותו צורך.

02/24/2023

עברית בהמשך ⬇️
Self-acceptance requires the understanding that I am not my behavior. The girl named Osnat has nothing to do with the behavior I choose to exercise. It is just a personal expression of myself.
I can change my behavior and behavior differently or continue to behave in a particular manner, and none of this depends on my skills or character traits. Failure to pass the test does not imply that I am a failure, and passing the test does not indicate that I am smart; it simply shows that this is not how you study for the test or how you study for the test.
Whatever the case may be, I am not my behavior.

תנאי הכרחי לקבלה עצמית זה ההבנה שאני זה לא ההתנהגות שלי.
הבחורה שנקראת אסנת היא יישות נפרדת בפני עצמה, וההתנהגות שאני בוחרת לעשות היא בסך הכל ביטוי אישי שלי. אני יכולה לבחור לשנות את ההתנהגות שלי ולהתנהג אחרת או להמשיך להתנהג בצורה מסויימת, וכל זה לא תלוי בכישורים שלי או בתכונות האופי שלי.
אם נכשלתי במבחן זה לא אומר שאני כישלון, ואם הצלחתי במבחן זה לא אומר שאני חכמה, זה רק אומר שככה לא לומדים למבחן או שככה כן לומדים למבחן.
בכל אופן, אני זה לא ההתנהגות שלי.

Photos from Osnat Michelle Shabtay's post 02/23/2023

גיל 50 הוא באמת גיל מיוחד ושונה. זה גיל שאת כבר יודעת דבר אחד או שנים על החיים, את פחות מרצה, יותר מעיזה ובכלל את מרגישה הרבה יותר יציבה.

את כבר יודעת איך לספור עד עשר כשעולה לך הסעיף, לנשום עמוק לפני שאת עונה וגם מתי הרגע שהכי נכון לשתוק ולהחליק.

גיל 50 מביא איתו תבונה וחוכמה, ולא סתם כתוב במשנה אבות ״בן 50 לעצה״.

אז לכבוד יום הולדתי אני מאחלת לכולכם ולעצמי להיות השינוי שאנחנו רוצים לראות בעולם (גנדי), לזכור ששום דבר חיצוני כמו מראה, כסף או סטטוס חברתי קובע את הערך העצמי שלנו ולדעת שאנחנו אמיצים יותר ממה שאנחנו מאמינים, חזקים יותר ממה שאנחנו נראים וחכמים יותר מכפי שאנחנו חושבים.

אוהבת אסנת❤️

02/20/2023

עברית בהמשך ⬇️
Every behavior is intended to fulfill a personal need. There are times when we are aware of the need and other times when we are not.
When we understand why a person behaved in a particular way, it makes it easier and positively impacts our response.
Whenever someone acts in this manner, always ask yourself what need they are trying to fulfill.

כל התנהגות נועדה למלא צורך אישי. לפעמים אנחנו מודעים לצורך לפעמים אנחנו לא.
כשאנחנו מבינים מה היה הצורך של האדם להתנהג כמו שהוא התנהג זה מקל עלינו ומשפיע לטובה על התגובה שלנו.
תמיד תשאלו את עצמכם איזה צורך האדם מנסה למלא כשהוא מתנהג ככה.

02/17/2023

עברית בהמשך ⬇️
⭐Let's talk about our sense of self-worth and feeling worthy⭐
We all examine ourselves and our behavior, compare ourselves to others and grade ourselves accordingly. Our grade measures how good or valuable we are and how many masks we have to wear before we venture out into the world. When we are assertive, we take personal responsibility, accept ourselves, and live with a purpose. When we are not trustworthy, lie, or behave in a way that does not align with our values, we lower our scores.

My book, Feel Worthy, outlines six safe and effective methods for raising your grade and feeling good about yourself.

⭐בואו נדבר על הרצון להרגיש שווה, או במלים אחרות על תחושת הערך העצמי שלנו.⭐
כולנו בוחנים את עצמנו ואת ההתנהגות שלנו, משווים את עצמנו לאחרים ואז נותנים לעצמנו ציון בהתאם, הציון שאנחנו נותנים הוא המדד שלנו לכמה אנחנו טובים או שווים וכמה מסיכות עלינו לשים לפני שאנחנו יוצאים החוצה אל העולם.
כשאנחנו אסרטיבים, לוקחים אחריות אישית, מקבלים את עצמנו, וחיים עם מטרה - אנחנו מעלים את הציון שלנו בפני עצמנו, אך כאשר אנחנו לא אמינים, חיים בשקר ומתנהגים שלא העלימה לערכים שלנו הציון שלנו יורד.

⬅️בספר שכתבתי ״להרגיש שווה״ אני מפרטת שש דרכים בטוחות ויעילות לעלות את הציון ולהרגיש טוב עם עצמנו

02/15/2023

עברית בהמשך ⬇️
It is important to begin a conversation or feedback with positive words to encourage the person you are communicating with to be open and listen to what you have to say. It is then a good time to discuss what we would like them to do differently. You should always end on a positive note to leave a good impression. Effective communication enables us to convey our message and behave appropriately.

כאשר אנחנו מתחילים שיחה או משוב בדברים חיובים אנחנו גורמים לאדם שאנחנו מתקשרים איתו להיות פתוח ולהקשיב לנו,
ואז זה הזמן להגיד מה היינו רוצים שהם יעשו שונה. כדי להשאיר טעם טוב כדאי תמיד לסיים עם משהו חיובי. תקשורת נכונה עוזרת לנו להעביר את המסר ולהתנהג בצורה אפקטיבית.

02/13/2023

עברית בהמשך ⬇️
Self-work never ends. The more I strive to be my best self, the more I will need to work on myself.
It is important to be aware and honest with ourselves and not be afraid to admit that we need to do more.

כל עוד אני שואפת להיות הגירסה הכי טובה של עצמי אני אצטרך לעבוד על עצמי. מה שחשוב זה להיות מודעים וכנים עם עצמנו ולא לפחד להגיד בקול רם "יש לי עוד על מה לעבוד".

02/10/2023

עברית בהמשך ⬇️
According to studies, most people who win the lottery or any other game of chance within five years will go bankrupt. In reality, it doesn't surprise me since if they grow up with a mindset of lack and learn that they are people without money, they will continue to behave as if they were people without money, regardless of how much money they have in a bank account.

The same is true on the other side as well. If I am a successful and wealthy girl, I will become prosperous again, even if I go bankrupt. There is an excellent example of this in the case of former loser Donald Trump. No matter how many times he went bankrupt, he could recoup all his losses and become wealthy again.

It is in the mind that we are poor or rich and that real change always begins within the mind, and only then can we see changes outside.
The good news is that mental training can change our mindset and view of ourselves.

מחקרים הוכיחו שרוב האנשים שזוכים בכסף גדול בפיס בלוטו או כל משחק מזל אחר, תוך חמש שנים יעשו פשיטת רגל.
האמת שזה לא מפתיע אותי מאחר ואם הם גדלו כל החיים במיינדסט של חוסר והם למדו להבין שהם אנשים שאין להם כסף, הם ימשיכו להתנהל כמו אנשים שאין להם כסף וזה לא משנה כמה כסף יהיה להם בבנק.
זה נכון גם לצד השני, אם אני מאמינה שאני בחורה מצליחה ועשירה, אפילו שאני אעשה פשיטת רגל אני אחזורלהיות מצליחה ועשירה. דוגמה נהדרת לכך זה הנשיא לשעבר דונלנד טרמפ. לא משנה כמה פעמים הוא עשה פשיטת רגל - הוא הרויח את הכסף שלו מחדש וחזר להיות עשיר.

עני או עשיר זה בראש ושינוי אמיתי מתחיל תמיד במיינדסט ורק אחר כך בחוץ. החדשות הטובות הן שבעזרת אימון מנטלי אפשר לשנות את המיינדסט והדרך שאנחנו רואים את עצמנו 🙂

02/09/2023

עברית בהמשך ⬇️
Smart communication is the key to success.
If we accuse someone else of certain behavior that causes us suffering, we play the blame game and run the risk that they will not listen to us, and the message will not be understood. In contrast, when we talk about ourselves and explain why we suffer, we have a greater chance of being heard since we are not busy criticizing and blaming others.
Communicate your feelings and desires in the I language for better communication.

כולם יודעים שתקשורת נבונה היא שם המשחק.
כאשר אנחנו מאשימים מישהו אחר בהתנהגות מסויימת שגורמת לנו לסבל, אנחנו משחקים במשחק האשמות, וככל הנראה לאיקשיבו לנו והמסר לא יתקבל. אך כשאר אנחנו מדברים על עצמנו ומסבירים למה אנחנו סובלים, יש לנו סיכויים גדולים יותר שיקשיבו לנו, מאחר ואנחנו לא עסוקים בלהעביר ביקורת ולהאשים.
בשביל תקשורת נבונה יותר בואו נלמד לדבר בלשון "אני" ולהסביר את הרגשות והרצונות שלנו.

02/08/2023

עברית בהמשך ⬇️
"Everything is for me and to me" is my motto.
Even when things do not go my way, I remind myself that everything is for me and me alone. Sometimes I can't see the value of something, but that doesn't mean it doesn't have value.
" Feel Worthy" is the new title for my new book, which will be published by April.

״הכל למעני ובשבילי״ - זאת המנטרה שלי.
גם כשדברים לא מסתדרים לי ונראה שכלום לא הולך לי אני מזכירה לעצמי שהכל למעני ובשבילי, וזה שכרגע אני לא מבינה איך בדיוק זה בשבילי זה לא אומר שזה לא.

“להרגיש שווה” - זה השם של הספר החדש שלי, ובדיעבד זה הוא שם מדויק שמתאר בדיוק את תוכן העניינים והמרוץ האין סופי להרגיש שווה.

02/06/2023

עברית בהמשך ⬇️
When we repeat our words over and over again, they often come true. For this reason, I strive to maintain the purity of the word and speak positively
My focus is on what I want to happen and I invite it to come into my life.

‏למילים שלנו יש כוח ולא פעם הן מתגשמות במיוחד אם אנחנו חושבים עליהן שוב ושוב. ‏זאת הסיבה מדוע אני מקפידה על טוהר המילה ודואגת לדבר בצורה חיובית.
‏אני מתפקסת על מה שאני כן רוצה שיקרה ומזמנת את זה לחיים שלי.

02/03/2023

עברית בהמשך ⬇️
We all understand that self-love and self-acceptance should be practiced regularly. But there's a big gap between knowing and doing. Self-love and self-acceptance arise when you accept all of yourself and act compassionate toward yourself.

To help you practice self acceptance and self-love, I've gathered a few approaches and tools:
1️⃣ Talk to yourself nicely and respectfully
2️⃣ Set boundaries and stick to them
3️⃣ Stay away from toxic people and places
4️⃣ Be assertive and do what you want
5️⃣ Love yourself unconditionally.
Good luck 💯

כולנו מבינים שאהבה וקבלה עצמית הם שני דברים חשובים וכדאי שנתרגל אותם. אבל בין לדעת ולעשות בפועל יש הבדל גדול.
אהבה עצמית וקבלה עצמית הן תחושות רגשיות המתהוות בתוכנו ככל שאנחנו מקבלים את כל החלקים שלנו, ונוקטים בגישה של חמלה כלפי עצמנו.

על מנת לתרגל קבלה ואהבה עצמית אספתי בשבילכם מספר גישות וכלים:
1️⃣ הקפידו לדבר אל עצמכם בנעימות ובצורה מכובדת.
2️⃣ הקפידו להציב גבולות ולשמור עליהם.
3️⃣ התרחקו ממקומות ואנשים ״רעילים״.
4️⃣ הקפידו להיות אסרטיבית ולפעול למען רצונכם.
5️⃣ תאהבו את עצמכם ללא תנאים ואם אתם הורים אז בדיוק כמו שאתם אוהבים את הילדים שלכם.

בהצלחה💯

01/30/2023

עברית בהמשך ⬇️
Are you a person who does not see opportunities? Do you see but do nothing? Are you a person who sees and acts or creates opportunities?
Being a woman who acts and takes a positive approach will enable me to create opportunities.
According to Kabbalah, I create a vessel and allow light to enter. I hope you are as well.

האם אתם אנשים שלא רואים הזדמנויות? רואים אבל לא עושים כלום, או רואים ופועלים? או אנשים שיוצרים הזדמנויות?
אני בוחרת להיות אישה שיוצרת הזדמנויות, בכך שאני פועלת ונוקטת בגישה פרודוקטיבית.
איך אומרים בקבלה- אני יוצרת כלי ונותנת לאור להיכנס. מקווה שגם אתם.

01/27/2023

עברית בהמשך ⬇️
The only place we can make an impact and be the best version of ourselves is here and now in the present."
With your hand on your heart, how many hours of your day have you spent in the past? Imagine what you could have done or said and how unfortunate it would be if you had not reacted somehow.
Are you ever anxious and afraid of things that may happen in the future but have not yet occurred?
We can only influence and realize ourselves in the present, as the past and future cannot be changed.
Please take a look at where your thoughts are; if they are not present, please bring them back there.

״המקום היחידי שאנחנו יכולים להשפיע ולהיות הגירסה הכי טובה של עצמנו זה כאן ועכשיו בהווה.״
עם יד על הלב, כמה שעות מהיום שלכם אתם מבלים בעבר? חושבים על מה שהייתם יכולים לעשות או להגיד וכמה חבל שלא הגבתם ככה או אחרת? וכמה שעות מהיום שלכם אתם מבלים בעתיד, חרדים ומפחדים מדברים שיכולים לקרות ועדין בכלל לא קרו?
מאחר ואת העבר אי אפשר לשנות והעתיד הוא לא בידנו, המקום היחידי שאנחנו יכולים להשפיע ולממש את עצמנו זה בהווה.
שימו לב איפה המחשבות שלכם נמצאות ואם הם לא בהווה תחזירו אותם לשם.

01/26/2023

המילים שאנחנו אומרים בשיח הפנימי לעצמנו ובחוץ כשאנחנו מתקשרים עם אחרים - הופכות להיות המציאות שנחיה בה.

בתקופה האחרונה השיח בעולם הקונסטרקשיין זה שהשוק יבש ואין לידים. כאשר אני אומרת את זה לעצמי כמה פעמים ביום, מדברת על זה בטלפון עם קולגות שלי ומספרת לבן הזוג שלי על כך, אני ממשיכה לייצר את המציאות הזאת. זה משפיע על הרגשות שלי, על שפת הגוף וטון הדיבור וכמובן על המעשים שאני עושה או לא עושה.

👈🏼אז מה עושים?
מייצרים מציאות חדשה ובכך משנים את השיח הפנימי והחיצוני.

אבל איך ניתן לייצר מציאות חדשה? ⬇️
את זה תלמדו בסמינר חדש שנפתח ביום שני הקרוב, 30 בינואר.
בסמינר תקבלו את הכלים שיקנו לכם את הידע לשנות, לצור ולהכתיב את המציאות שאתם רוצים לחיות בה!

פעמיים בשבוע, שני וחמישי בשעה 7:00 בערב.
בתאריכים: 1.30, 2.2, 2.6, 2.9
עכשיו במחיר מוזל! נשארו מקומות אחרונים.
צרו קשר להרשמה 818-915-5666

01/25/2023

עברית בהמשך ⬇️
Respecting our children and their wishes is a way of telling them that they matter to us. Children learn to value themselves and respect themselves. Listening is the key to 50% success.

‏כשאנחנו מתייחסים לילדים שלנו ולרצונות שלהם בכבוד, אנחנו בעצם אומרים להם אתם חשובים, וכך הילדים לומדים להעריך את עצמם ולתת לעצמם כבוד.
50% מהצלחה זה הקשבה.

01/24/2023

👈🏼תעצרו שניה ותחשבו, האם יש אזור בחיים שאתם תקועים בו?
שלא משנה כמה אתם מתאמצים, אתם לא מצליחים להגיע למטרות שלכם?
אם התשובה היא כן, סימן שיש איזה פרוגרם בתת מודע שמונע ממכם להצליח.

אני רוצה להזמין אתכם לסמינר קצר וקולע שיעצים אתכם וישפוך אור על התחום שאתם מרגישים תקועים בו. בסמינר אני אקנה לכם כלים שיעזרו לכם לשנות את המיינדסט וסוף סוף לממש את הפוטנציאל החבוי שלכם!

הסמינר כולל:
ארבעה מפגשים של שעתיים, פעמים בשבוע במשך שבועיים ב7:00-9:00 בערב.
באזור אנסינו.
ינואר 30
פברואר 2,6,9

עכשיו במחיר מבצע! מספר מקומות מוגבל.
צרו קשר עוד היום:
818-915-5666

01/24/2023

מכירים את ההרגשה הזאת שאתם רוצים להשיג איזו מטרה אבל נתקעים כל פעם מחדש?

אולי אתם רוצים לרדת במשקל, לעבוד על הזוגיות או לעשות המון כסף, אבל אתם משום מה תקועים במקום ולא מצליחים להתקדם.
עד לא מזמן גם אני הייתי שם אבל אז נחשפתי לשיטת הנלפ, למדתי כלים נוספים מעולם ההתפתחות האישית והצלחתי לפרוץ את הגבולות ששמתי לעצמי.
גם אתם יכולים ועכשיו זה הזמן שלכם 🫵🏼

⬅️אני שמחה להזמין אתכם לקחת חלק בסמינר שיעזור לכם לשנות את המיינדסט וסוף סוף לממש את הפוטנציאל החבוי שלכם בארבעה מפגשים מעצימים של שעתיים!
פעמיים בשבוע, שני וחמישי בשעה 7:00 בערב.
בתאריכים: 30.1, 2.2, 6.2, 9.2

בסדנה תקבלו את הכלים ותלמדו לשנות הרגלים, לצאת מתקיעות ולהפוך להיות הבן אדם הזה שתמיד רציתם להיות!
עכשיו במחיר מוזל! מספר המקומות מוגבל. צרו קשר להרשמה 818-915-566

01/20/2023

עברית בהמשך ⬇️
Let's discuss time management.
The most common complaint I hear is: "I don't have time.".
We all only have 24 hours in a day. The less bad news is that I often need to accomplish half of what I intended to do. How do these people have enough time to accomplish everything they planned?
The answer is simple: proper time management.

During the process of writing this post, I have compiled ten practical principles that will help you and me manage our time effectively, be more productive, and feel better about ourselves:
1. Prepare a list of all the tasks you need to complete and determine what is urgent and needs to be postponed.
2. It is important to note that you only commit within your capacity.
3. Prioritize what is most urgent.
4. Leave time for unexpected problems.
5. Establish a reasonable and realistic deadline.
6. Don't leave any loose ends when you finish something.
7. Plan your time and set goals for yourself.
8. Establish a useful routine.
9. Keep distractions to a minimum.
10. Allow yourself time to enjoy and to be happy.
Also, it is beneficial to divide the time into small segments with frequent breaks. For example, I now decide that I am studying for a test and take a 5-minute break every 25 minutes.
This method allows me to pass the time quickly without feeling fatigued or suffering.

בואו נדבר על ניהול זמנים.
אחת התלונות הכי נדושות שאני שומעת מסביבי זה ״אין לי זמן, אני לא מספיקה כלום״.
החדשות הסוערות הן שלכולנו יש רק 24 שעות ביממה, החדשות הפחות סוערות זה שגם אני הרבה פעמים לא מספיקה חצי ממה שרציתי להספיק. אז איך יכול להיות שיש אנשים שיש להם זמן והם כן מספיקים לעשות את כל מה שהם תכננו?
התשובה פשוטה, ניהול זמנים נכון.

לרגל כתיבת הפוסט אספתי בשבילכם עשרה עקרונות אפקטיביים שיעזרו לכם ולי לנהל את הזמן נכון, להיות יותר פרודוקטיביים ולהרגיש טוב עם עצמנו:
1. עשו רשימה של כל הדברים שאתם צריכה לעשות והחליטו מה דחוף ומה דורש דיחוי.
2. שימו לב שאתם לא מתחייבים מעבר ליכולת שלכם. עם כל הרצון הטוב, יש רצוי ויש מצוי.
3. התרכזו בדברים דחופים וסדרו אותם לפי סדר חשיבות עולה. התרכזו תחילה בדברים הדחופים ביותר.
4. השאירו מראש זמן לבלתמים לא צפויים.
5. עבדו לפי דד ליין הגיוני וריאלי.
6. כשאתם עושים משהו, סיימו אותו עד הסוף ואל תשאירו קצוות פתוחים.
7. הציבו מטרות לכם, ולניהול הזמן.
8. צרו שגרה.
9. נסו להימנע מכמה שיותר הסחות דעת.
10. השאירו זמן להנות ולשמוח.

בנוסף, מאוד עוזר לחלק את הזמן למקטעים קטנים עם הפסקות באמצע. לדוגמה: אני עכשיו מחליטה שאני לומדת למבחן וכל 25 דקות אני לוקחת 5 דקות הפסקה. בצורה כזו הזמן עובר מהר ואני לא מרגישה מותשת וסובלת.

01/18/2023

עברית בהמשך ⬇️
Do you notice that we tend to do more when we are busy?
It should be the other way around - since I am not busy, I have more time to accomplish more.
However, we are already aware that we do not make decisions by logic but rather in accordance with emotion. A busy schedule makes us feel productive, efficient, and good about ourselves, giving us more energy to accomplish our goals.

שמתם לב שאנחנו עסוקים אנחנו מספיקים יותר?
בתכלס, לפי ההגיון, זה אמור להיות הפוך - אני לא עסוקה אז יש לי יותר זמן להספיק יותר. אבל כבר הבנו שאנחנו לא עושים החלטות מתוך הגיון אלה מתוך רגש.
כאשר אנחנו עסוקים אנחנו מרגשים פרודוקטיביים, יעילים וטוב עם עצמנו, ולכן יש לנו יותר אנרגיה לעשייה.

01/16/2023

עברית בהמשך ⬇️
An overprotective parent seeks to protect their children from physical, mental, or emotional harm.
To ensure that their children are successful, they might cushion the path or soften the blows of everyday life.
Researchers have shown that overprotective parenting can lead to risk aversion, dependency on parents, psychological disorders, lack of strong coping mechanisms, and chronic anxiety.
All parents - overprotective or not - have good intentions. Their primary concern is the well-being of their children. If you are an overprotective parent, you should start letting go and trusting your child more.

הורים מגונני יתר מבקשים להגן על ילדיהם מפני כאב פיזי, נפשי או רגשי. הם רוצים להבטיח שהילדים שלהם יצליחו, אז הם עשויים לרפד את הדרך או לרכך את המכות של חיי היומיום.
מחקרים הראו שהורות מגוננת יתר עלולה להוביל לשנאת סיכון, תלות בהורים, סיכון גבוה יותר להפרעות פסיכולוגיות, היעדר מנגנוני התמודדות חזקים וחרדה כרונית. חשוב לזכור שלהורים מגונני יתר - כמו לכל ההורים - יש כוונות טובות, הם רוצים את הטוב ביותר עבור הילד שלהם.
אם אתם הורים מגוננים יתר על המידה, כדאי לכם להתחיל לשחרר ולסמוך על הילדים שלכם.

01/13/2023

עברית בהמשך ⬇️
In the most simplistic interpretation of the mitzvah, "love your neighbor as you love yourself", I love the other as I love myself. The more profound meaning is that when I see how similar we are and how we have similar lines, I truly love that person.
The next time you want to explain something to someone or criticize them, take a moment to think about how you would like to be explained or criticized and act accordingly.

בפירוש הכי פשטני של מצוות "ואהבת לרעך כמוך"' אני אוהבת את האחר כמו שאני אוהבת את עצמי, אבל בפירוש העמוק יותר, כאשר אני מסוגלת לראות שהאחר ואני דומים ויש לנו קווים משותפים אז אני באמת אוהבת אותו.
לפני שאתם מסבירים משהו למישהו או מבקרים אותו, תעצרו שניה ותחשבו איך הייתם רוצים שיסבירו או יבקרו אתכם, ותפעלו בהתאמה 🙂

01/10/2023

עברית בהמשך ⬇️
Children tend to accept what their parents say and take things as they see them.
My husband Shahar and I have said since Yaeli was a child, "she is like Shahar; she has a fear of missing out, so that's why she doesn't sleep well." Even today, Yaeli has difficulty falling asleep, whether she is consciously aware of it or not.
When we tell our children things that may manifest into self-fulfilling prophecies, it is important to think carefully before we speak.

ילדים נוטים להסכים עם מה שההורים שלהם אומרים ולקבל את הדברים במובן הפשוט שלהם.
מאז שיעלי שלי היתה קטנה, שחר ואני אמרנו ״היא כמו שחר, מפחדת להפסיד ולכן היא לא ישנה טוב״.
בין אם במודע או לא במודע יעלי קיבלה על עצמה את המלים של שחר ושלי ולכן אפילו היום קשה לה להירדם.
מאוד חשוב שנחשוב לפני שאנחנו אומרים לילדים שלנו מלים שעלולות להפוך לנבואות שמקיימות את עצמם.

01/09/2023

Children learn from personal examples.
As responsible adults, we must become more self-aware for our children to develop self-worth. Because of this, it is essential that we first work on ourselves and increase our self-esteem.

ילדים לומדים מדוגמה אישית.
האלמנט הראשון שיעזור לילדים שלנו להיות בעלי ערך עצמי זה כאשר אנחנו, המבוגר האחראי, נהיה בעלי ערך עצמי.
לכן חשוב שנעבוד קודם כל על עצמנו ונשפר את הערך העצמי שלנו.

01/06/2023

עברית בהמשך ⬇️
It is difficult to learn from someone better than me when I feel bad about myself and do not respect or appreciate myself. Generally, I view them as a threat and therefore abhor them.
I am open to learning from and being inspired by people who are better than me when I work on my self-worth and feel good about myself.

‏כשרע לי בפנים ואני נמצאת במקום נמוך, אני לא יכולה להנות, לקבל השראה וללמוד משום דבר שהוא טיפה יותר טוב ממני. אני רואה את זה כאיום ולכן אני סולדת מזה.
‏אך כאשר אני עובדת על הערך העצמי שלי ומרגישה במקום טוב עם עצמי, אני נהנת להעריך אנשים טובים ממני ואני פתוחה לקבל השראה וללמוד מהם.

01/05/2023

עברית בהמשך ⬇️
We now know that mental training alters the brain's structure. Studies have demonstrated that as we practice and repeat a given action, the area of the brain responsible for that action grows, expands, and becomes an automaton. Alternatively, if we cease to perform the same action, the area of the brain that is responsible for it shrinks
This proves that if we persevere and adapt to it, we can make changes and overcome bad habits.

היום אנחנו יודעים בוודאות שאימון תודעתי משנה את מבנה המוח. מחקרים הראו בוודאות פעם אחרי פעם שככל שאנחנו מתרגלים וחוזרים על פעולה מסויימת, האזור שאחראי על אותה פעולה במוח גדל, מתרחב ועובר לעבוד על אוטומט. ולחלופין כאשר אנחנו מפסקים לעשות את אותה פעולה האזור במוח שאחראי עליה מצטמצם וקטן.

זה מוכיח שאם נתמיד ונתרגל נצליח לעשות שינויים ולשנות הרגלים רעים.

01/04/2023

עברית בהמשך ⬇️
Do you have a morning routine?
How do you start your day? Do you just go with the flow, or do you have a morning routine that directs your energy?
The most successful and excellent people have a regular morning routine that includes gratitude, goals, and a vision for the future.

👉🏼Feel free to reach out to me if you need tips and help in creating a successful morning routine.

האם יש לכם שגרת בוקר?
כשאתם קמים בבוקר, האם אתם סתם זורמים עם היום, או יש לכם שגרת בוקר קבועה שמכוונת את האנרגיה שלכם ומשפיעה עליכם?
אנשים מצויינים ומצליחים מתחילים את הבוקר שלהם עם שגרת בוקר קבועה שכוללת בתוכה הודיה, והתעסקות עם מטרות וחזון לעתיד.

⬅️צרו איתי קשר אם אתם צריכים טיפים ועזרה איך ליצור שגרת בוקר מנצחת.

My Story...

I’m a Los Angeles based personal trainer, nutritionist & NLP Master Coach. My story can’t be summarized into one post, so I wrote a book ;) “The Best Version of Yourself”. My book is about setting goals, chasing dreams and daring! It is about taking responsibility and gaining control over your life. My book is about excitement, fulfillment, relationships and feeling good about yourself 💖My book was written about my journey in hopes to inspire others.

More about me --> I’ve been a personal trainer and a nutritionist for many years and my company “Luv2Train” is well-known in the San Fernando Valley of Los Angeles. After working with hundreds of individuals throughout the years, I realized that physical training and mental training are inseparable.

So... I decided to become a certified hypnotherapist & NLP master coach and further help my clients in achieving their goals and fulfilling their dreams. The combination of exercise, nutrition and mental training is a winning one 🏆My goal is to help each and every one of you WIN every single day 💪

Aside from everything that was already mentioned above, I also give motivational speeches in L.A and in Israel & manage an active Facebook group (in Hebrew) , where I share tips and advice on nutrition, exercise and becoming the best possible version of yourself ❣️Link to my group ➡️ https://www.facebook.com/groups/751983618328032/

Videos (show all)

עברית בהמשך ⬇️When it comes to relationships, the issue of personal responsibility is critical. The easiest way is to bl...
עברית בהמשך ⬇️In honor of Yom Kippur, I wish us to know how to forgive ourselves and love ourselves at least as much as ...
כמה פעמים אנחנו מחברים במוח בין שני דברים שלכאורה לא קשורים אחד לשני? בשפה המקצועית קוראים לזה ⭐️התניה קלאסית⭐️👈🏼למה אנח...
״אני לא טובה מספיק״״אין לי בטחון עצמי״״אני כישלון״״אני לא יודע למכור״״אני בחיים לא אתחתן״…..◽️מה זו אמונה מגבילה? ◽️איך ...
כאשר אנחנו חושבים ״שהעטיפה שלנו״ זה הגוף שלנו, זה מי שאנחנו וכמה שאנחנו שווים, אנחנו בסכנה מתמדת שהערך העצמי שלנו ישתנה ...
שיטת ה NLP מציעה לנו נוסחה פשוטה ויעילה לשינוי. זו שיטה שיש בה ארבעה שלבים: 1️⃣עבודת שחרור - לפני שאנחנו יוצאים לדרך אנח...
לפני שנתיים התחלתי ללמוד נומרולוגיה - תורת המספרים, והופתעתי לגלות כמה זה מדוייק ואיזה כלי נהדר זה כדי לכוון את עצמנו בח...
שינוי מתחיל בלקיחת אחריות מלאה על המצב הקיים. כל עוד אני מוכרת לעצמי את ״הסיפור״ שהמצב הוא בגלל משהו מסויים, אני נמצאת ב...
כולנו עובדים במכירות 24/7, אנחנו מוכרים את עצמנו לעבודה, לזוגיות, למשפחה לחברים...  ככל שאני יודעת וחושבת שאני שווה יותר...
אחת ולתמיד הנה הסבר והדגמה למה מחשבה מייצרת מציאות. מחשבות שרצות בראש שלנו משפיעות באופן ישיר על ההתנהגות שלנו, ומאחר וה...
״הוא תפס אותי ביד וזרק אותי כאילו שאני שקית של זבל״.⭐️מחשבה מייצרת מציאות.⭐️שלב ראשון בהתפתחות אישית  - להבדיל בין מציאו...
בשביל להצליח ולממש את מלוא הפוטנציאל שלנו אנחנו צריכים 100% אנרגיה 💯כאשר אנחנו סוחבים איתנו רגשות שליליים מהעבר לדוגמה, ...

Location

Telephone

Address


17514 Ventura Boulevard Suite 105
Los Angeles, CA
91316

Other Coaches in Los Angeles (show all)
Los Angeles Personal Training Los Angeles Personal Training
12424 Wilshire Boulevard #101
Los Angeles, 90025

Personal Trainer Los Angeles Body Transformation, Muscle building and fat loss training and nutritio

Backyard Bootcamp Backyard Bootcamp
21144 Ventura Boulevard
Los Angeles, 91364

The Valley's #1 Outdoor Fitness Adventure & Weight Loss Program.

Gina Lombardi Gina Lombardi
Los Angeles

Graduate of the University of Pennsylvania

Libby Gill - Keynote Speaker & Executive Coach Libby Gill - Keynote Speaker & Executive Coach
Los Angeles, 90049

Libby Gill is an executive coach and leadership expert. An international speaker, she has addressed

Film Fight Fitness Film Fight Fitness
Los Angeles, 91602

Actor/Professional Sword Fighter/ Fight Choreographer/ Trainer

Jamie Storr Goalie School, Inc. Jamie Storr Goalie School, Inc.
555 N. Nash Street
Los Angeles, 90245

Learn from former 1st round (7th overall) LA King(1994-2003)5 time gold metals for Canada. Under 17,

CD Fitness CD Fitness
Los Angeles

Hardcore Pilates Hardcore Pilates
22435 Ventura Boulevard, Ste C
Los Angeles, 91364

Abraham Hernández Abraham Hernández
Los Angeles

Certified Fitness Professional, Zumba and Strong Nation Master Trainer, AFAA Master Instructor

HollywoodFit4Less.com HollywoodFit4Less.com
Los Angeles, 90068

Nation's Premier Fitness Equipment Provider

Kay Bess Kay Bess
Los Angeles

Voice Actor And Voiceover Coach - www.kaybess.com