Personal Trainers

Nëse Dëshironi të jeni të motivuar atëherë kjo faqe do tju pëlqej.Bashkangjitu edhe Ti

Operating as usual

24/09/2017

💪

26/07/2017

Personal Trainer.Na kontaktoni ne tel ose viber +377 44 390 598

21/05/2017

Kampione e Kosoves dhe Mbarëkombëtare 🏆🥇🇦🇱🇽🇰 Disiplina e Forces
Bench Press
Squat
Deadlift 345kg🏆🥇💪

02/12/2016

Ju deshirojm nje dite te mbare te gjithve 💪

instagram.com 30/12/2015

Sara on Instagram: “Happy New Year 2016💪🏻”

instagram.com “Happy New Year 2016”

instagram.com 30/12/2015

Sara on Instagram: “squat”

instagram.com “squat”

26/12/2015

A healthy Diet needs proper Nutritions💪

23/12/2015

Dips for Chest

23/11/2015

Photos from Personal Trainers's post

23/11/2015

Personal Trainers's cover photo

21/11/2015

Personal Trainer&Aerobics Për një Trup Të Shendetshëm. Na kontaktoni ne tel ose viber +377 44 390 598

26/10/2015

Goodnight from me #💪💪 #aerobics #staystrong #hardbody #workout #sleep #eat #love #belikewater #womenpower

06/09/2015
04/09/2015

Mobile Uploads

04/09/2015

Before & After

04/09/2015

Shoulder workout

04/09/2015

Mobile Uploads

04/09/2015

Mobile Uploads

04/09/2015

Mobile Uploads

04/09/2015

Mobile Uploads

04/09/2015

Mobile Uploads

04/09/2015

Personal Trainers's cover photo

04/09/2015

Personal Trainers's cover photo

03/09/2015

Zumba&Aerobics Për një Trup Të Shendetshëm.044 390 598

03/09/2015

Personal Trainers

Videos (show all)

💪
Personal Trainer.Na kontaktoni ne tel ose viber +377 44 390 598
A healthy Diet needs proper Nutritions💪
Dips for Chest
Shoulder workout

Location

Telephone

Address


Kodra Trimav Te Shkolla Asim Vokshi
Pristina
10000
Other Sport & Recreation in Pristina (show all)
Flight Chicken Farm Flight Chicken Farm
Pristina, 10000

Farming Bio

ABAY SHPK ABAY SHPK
Rruga Agim Ramadani
Pristina, 10000

Agjensia e Promovimit

Improve Improve
Qendra Zejtare, Afer KEK-ut (KESCO)
Pristina, 10000

Improve është faqe në të cilën mund të porosisni shtesa ushqimore të cilësisë më të lartë, informacione dhe plane mbi nutricionin, fitnesin e lidhur me shëndetin dhe performancën sportive.

ProteinPlus  Kosova ProteinPlus Kosova
Bulevardi Dëshmorët E Kombit Nr:114
Pristina, 10000

Transformimi juaj është pasioni ynë

GIVOVA KOSOVA GIVOVA KOSOVA
Rr.Migjeni Nr.32
Pristina, 10000

GIVOVA KOSOVA është distributor zyrtar i brendit Italian GIVOVA në Kosovë me lokal në Prishtinë, lagjia "Te qafa". Brendi Givova njihet si brend shumë kualitativ dhe me cmime shumë të arsyeshme të veshjeve sportive.

Dinamo Zagreb Summer Camp Dinamo Zagreb Summer Camp
Stadioni "2 Korriku", Stambolli, Prishtinë
Pristina, 10000

Organizimi i kampit stërvitor nga Dinamo Football Club Academy, do të sjellë për herë të parë në Kosovë ekspertët kroatë për zbulimin dhe zhvillimin e talentëve të rinj të grupmoshave të ndryshme nga Kosova.

DownHill Kosova DownHill Kosova
Mati I
Pristina, 10000

DownHill Kosova eshte nje faqe ku mund te gjeni paisje te ndryshme sportive duke filluar nga Bicikletat, Snowboarda, Skia, dhe pjese te ndryshe te tyre.

Prishtina 3RUN Prishtina 3RUN
Mehmet Ali Vrioni
Pristina, NONE

Labinot Kosumi / WOW Labinot Kosumi / WOW
Prishtine
Pristina

Prn Sport Prn Sport
Pristina, 10000

Bike Friendly Café & Shop powered by Supercyclists Bike Friendly Café & Shop powered by Supercyclists
Bashkim Fehmiu 37 Arberia
Pristina, 10000

Bike Friendly Café & Shop powered by Supercyclists was founded in July 2018 as a meeting point for bikers, cyclists and bike fans.

Corpore Sano Corpore Sano
Tasligje I, Rr."Sali Butka" Nr.31/d
Pristina, 10000

Corpore Sano