Gyms & sports facilities in Pristina - Page 1

Find gyms & sports facilities in Pristina. Listings include INTERSPORT Kosova, Sport Vision Kosova, Butiku ArsenaL, Moda Italia Store, Dyqani Sportiv and Fivestar Fitness. Click on each in the list below the map for more information.

Want your business to be the top-listed Gym/sports Facility in Pristina?

Click here to claim your Sponsored Listing.
INTERSPORT Kosova A INTERSPORT Kosova
Albi Mall, Kati I Dyte
Pristina, 10000

Intersport eshte lideri boteror ne industrine e veshembathjeve dhe pajisjeve sportive.

Sport Vision Kosova B Sport Vision Kosova
Albi Mall, Kati I Dytë
Pristina, 10000

Esenca është në përzgjedhje! Filozofia e biznesit Sport Vision bazohet në mundësinë e zgjedhjes.

Butiku ArsenaL C Butiku ArsenaL
Rruga Idriz Gjilani Nr.19
Pristina, 10000

POROSIT ONLINE VETEM NE INSTAGRAM @BUTIKUARSENAL

Moda Italia Store D Moda Italia Store
Rr. Lidhja E Pejës, Nr. 287
Pristina, 10000

Moda Italia Store sjell brende të njohura Italiane dhe botërore, artikujt Orgjinal dhe me garancion i gjeni vetëm këtu.

Dyqani Sportiv E Dyqani Sportiv
Migjeni 32
Pristina, 10000

Dyqani Sportiv është DYQAN ONLINE ME POROSI. Porositë mund ti bëni duke na kontaktuar në mesazh apo direkt në websajtin tonë : www.dyqanisportiv.al

Fivestar Fitness F Fivestar Fitness

Ne jemi një rrjet i palestrave të fitnesit, të nxitur nga pasioni që të ofrojmë pajisje moderne, mjedis miqësor dhe hapësira të dizajnuara me stil. Ne besojmë se për t’i shtyer njerëzit të lëvizin çdo detaj ka rëndësi.

Fitness Gym Prishtina G Fitness Gym Prishtina
Youth And Sports Center
Pristina, 10000

Pallati i Rinise dhe Sporteve (ish "Boro e Ramizi") - Prishtine. Tel: +383 45 27 57 57

Bibaj Sport H Bibaj Sport

BIBAJ SPORT diler i autorizuar për: Nike,Asics,Volcom,Etnies,Elan Skis,Burton Snowboards,NitroSnowboards,ARMADA,TSG,686,Horsefeathers,Djinns,Alpina etj

Fanella Ime I Fanella Ime
Pristina, 10000

FC Prishtina J FC Prishtina

The official group of FC Prishtina - a football club based in Prishtina, Kosovo. The club was founde

Boutique ArsenaL K Boutique ArsenaL
Ulpianë, Edhe Nër Kurriz
Pristina, 10000

PËRSHENDETJE NE PERGJIGJEMI VETËM NË INSTAGRAM MESAZH TEK FAQJA @ButikuArsenaL Ose Ejani dhe na vizitoni ne gjindemi në #Ulpianë dhe #nërKurriz Prishtinë.

Sport Reality Kosova L Sport Reality Kosova
Albi Mall, Kati I Dytë
Pristina, 10000

Lokacioni: Sport Reality Albi Mall, kati i dytë dhe Gjilan Agmia Center

Paintball Head to Head M Paintball Head to Head
Paintball Head To Head
Pristina, 10000

"Head to Head" Paintball Gaming Center, e vetmja arenë e paintball-it me ambient të mbyllur(INDOOR) në Kosovë, me sipërfaqe mbi 1km^.

KB Prishtina N KB Prishtina
Pallati I Rinisë Dhe I Sporteve
Pristina, 10000

BIBL CHAMPS x2 15,16 KAMPION x13 01/02,02/03,05/06,06/07,07/08,08/09,09/10,10/11,13/14,14/15,15/16,16/17,18/19 KUPA x15 02,03,04,05,06,07,08,09,10,13,14,16,17,18,19

Auto Kaqandolli - Mercedes-Benz O Auto Kaqandolli - Mercedes-Benz
Zona Industriale, Str "Dervish Çollaku" Nr 64, Prishtinë 10000
Pristina, 10000

Milan Club Kosova P Milan Club Kosova

Milan Club Kosova është fan klubi i parë i tifozëve të Milanit në Kosovë i formuar më 01.01.2013. MCK bën organizime brenda dhe jashtë Kosovës.

Shqip Airsoft Q Shqip Airsoft
Prishtina
Pristina

Misioni yne eshte te ofrojme lajmet me te reja dhe me te kompletuara per publikun. Synimi yne eshte qe ti si pjese e popullit te jesh mire i informuar me ngjarjet ne vend, rajon dhe ne bote.

Klubi Alpin Prishtina R Klubi Alpin Prishtina
Str. Anton Harapi, Nr.58
Pristina, 10000

Outdoor Sports

Bo Bowling @ Albi S Bo Bowling @ Albi
Albi Mall Veternik
Pristina, 10000

Restaurant, Bar, 12 Bowling lanes, 2 Karaoke Boxes, Billiard tables and Darts.

ProteinPlus  Kosova T ProteinPlus Kosova
Bulevardi Dëshmorët E Kombit Nr:114
Pristina, 10000

Transformimi juaj është pasioni ynë

Instituti i Kosovës për Trajnime - Kosovo Training Institute U Instituti i Kosovës për Trajnime - Kosovo Training Institute
Sheshi Nena Terezë, A/22, Hy.2, Nr.5
Pristina, 10000

Instituti i Kosovës për Trajnime (IKT) është organizate kryesore e specializuar në ofrimin e trajnimeve juridike në Republikën e Kosovës që nga viti 2014! Mision i IKT është promovimi dhe zbatimi i të mësuarit juridik gjatë gjithë jetës.

Bike Store Prishtina V Bike Store Prishtina
Rruga Xhavit Ahmeti
Pristina, 10000

FASK Kosova W FASK Kosova
Zone Industriale
Pristina, 10000

Faqja zyrtare e Federates se Autosporteve te Kosovës Official Page of the Federation of Autosports of Kosova

Real Madrid Kosova X Real Madrid Kosova

Real Madrid Kosova eshte komuniteti ku i bashkon fansat Madrilen per tu informuar per ekipin me te madh ne bote Real Madrid

Miha Bodytec Kosova - SpeedFit Y Miha Bodytec Kosova - SpeedFit
Rruga Fehmi Agani , Perballe Che Caffe, Ne Krahe Te Ambasades Kroate.Prishtine
Pristina

Miha Bodytec-teknologjia me e fundit Gjermane qe po ben revolucion ne heqjen e kg te teperta,celulitit,etj prej 3 vitesh e gjeni ne Prishtine. 049332444

Hunting in Kosovo Z Hunting in Kosovo
Kosovo
Pristina, 4000

Faqja Gjuetia në Kosov ka per qellim argetimin e dashamireve te sportit te gjuetis dhe te natyres. Me respekt stafi i Gjuetia ne Kosovë

Renew Sport Prishtinë 2 Renew Sport Prishtinë
Perandori Justiniani
Pristina, 10000

Renew Sport �Lokacioni: Lagjja Pejton, rruga Perandori Justinian nr. 18, Prishtinë. Orari Punes : 10:00-19:00 �����������

Barcelona Zemra Ime 3 Barcelona Zemra Ime
Pristina, 10000

Barcelona Zemra Ime

Kosova Reds 4 Kosova Reds
Pristina, 10000

Kosova REDS eshte nje Klub Zyrtar i Tifozeve te Liverpoolit - Themeluar ne 2006 Kosova REDS is an Official Liverpool Supporters Club - EST 2006

OmniSport Prishtina 5 OmniSport Prishtina

Welcome to the Official page of OmniSport Prishtina

Pit's Kennel 6 Pit's Kennel
Selman Lokaj
Pristina, 10000

Alfa Malinois Kennel FCI 7/2021

TOP Football 7 TOP Football
Pristina, 10000

Producing professional football players and highly performing individuals through a high quality football education and training programme!

KF Flamurtari 8 KF Flamurtari

Mirësevini në faqën zyrtare të rrjetit social Facebook të K.F. Flamurtari, klubit nga Prishtina që u themelua në vitin 1968.

Gazeta SPORT 9 Gazeta SPORT
Rruga ‘Fehmi Agani’ P/n
Pristina, 10000

Ky profil publikon lajme vetem nga sporti...

You are on page 1 of 9
1 2 3 4 5 6 7 8 9