Stadium Wembley

Stadium Wembley Fushe me Bar Artificial per rezervime kontaktoni 044-049 646-661

[06/04/19]   Stadiumi Wembley ju uron te gjith besimtarve festen e fiter bajramit

[03/14/15]   Si pasojë e ndryshimeve të Facebook, që prej ditës së sotme nga çdo fanpage do të largohen fansat që nuk janë aktiv. Nëse dëshironi të jeni pjesë e faqes duhet të komentoni dhe bëni LIKE të ky status... Flm për mirekuptim.. STADIUM WEMBLEY

[07/07/14]   Stadium Wembley .. ;)

Location

Telephone

Address


42.6945832, 21.1582930
Pristina
10000
Other Sports Venues & Stadiums in Pristina (show all)
Doni-cs Doni-cs
Hajvali
Pristina

Sporti ne KTV Sporti ne KTV
Pristina

Lajme-News.TK Lajme-News.TK
Ulpiana
Pristina, 38000

Lajme News

Te Gjitha Nga Futbolli Te Gjitha Nga Futbolli
/
Pristina, PRISHTIN

H1

FCBarcelona FCBarcelona
Pristina, 10000

this page is for the best team in the world...

Sport Magazine Sport Magazine
Fushe Kosove
Pristina, 12000

Tennis Prishtina Tennis Prishtina
Bregu I Diellit
Pristina, 10000

Tennis Club Prishtina is the biggest Tennis Club in Kosova and currently, has more than 200 members. As several times before, Tennis Prishtina is awarded "The best Tennis club in Kosova" for the year 2012.

FFK Kosova Fan FFK Kosova Fan
Te Teuta
Pristina, 53252

Kjo esht Faqja Per Fansat e FFKs te Kosoves. Shprendaje Faqen per me shume lajka

Peshkimi Ne Han te Elezit Peshkimi Ne Han te Elezit
Kosova
Pristina, 11777325

Fish sport

Toto-sport. Tokbashqe Toto-sport. Tokbashqe
Nazim Gafuri
Pristina, 10000

Life Fitness-Ks Life Fitness-Ks
Rrustem Statovci 54
Pristina, 10000

life fitness-ks

Streetball Kosova Streetball Kosova
Deme Ahmeti 78
Pristina, 10000

Official Street Ball Kosova