14/08/2026
Ervaring van een deelneemster ❤️
“De theorie wordt op een rustige en duidelijke manier uitgelegd. Door na de theorie meteen te oefenen, werd alles voelbaar en begrijpelijk in de praktijk. Wendy begeleidt met liefdevolle aandacht én humor. Voor mij voelde het echt als thuiskomen, zowel bij Wendy als in de groep.”
Tijdens de Jaaropleiding Familieopstellingen verbinden we theorie steeds met de praktijk. Je leert hoe je een opstelling begeleidt én krijgt inzicht in je eigen patronen en familiesysteem.
Zo ontstaat er groei op twee niveaus: persoonlijk én in je werk als coach, therapeut of begeleider.
Op 17 september start er een nieuwe groep in Hamont-Achel.
Wil je ontdekken of deze opleiding bij jou past? Stuur me gerust een berichtje. Ik maak graag persoonlijk kennis met je en vertel je meer over de opleiding en mijn werkwijze.
Of kom op 3 september naar de introductieavond. Tijdens deze avond kun je kennismaken met mij, mijn werkwijze en de inhoud van de opleiding.
Wil je erbij zijn? Meld je aan door mij een berichtje te sturen.
Meer informatie:
https://praktijkdeveerkracht.be/leerjaar-1/
Liefs,
Wendy
Minder weergeven