Fusha Sportive Derbi

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Fusha Sportive Derbi, Sports Team, Rruga Sheshi i Arbrit, Pristina.

23/06/2018
20/03/2018

Fusha Sportive Derbi's cover photo

20/03/2018

Fusha Sportive Derbi

12/02/2016

Timeline Photos

12/02/2016

Timeline Photos

12/02/2016

Timeline Photos

12/02/2016

Timeline Photos

11/02/2016

Timeline Photos

11/02/2016

Timeline Photos

09/02/2016

Manuel Neuer

[02/03/16]   Sot më 03.02.2016 E Merkure termine të lira nga ora: ,19:00 , 20:00 . 22 :00
Ju mirëpresim !
044 /313 /074

31/01/2016

Timeline Photos

[01/02/16]   Sot më 02.01.2016 E Shtune termine të lira nga ora: 21:00 dhe 23 :00
Ju mirëpresim !
044/313/074

[12/11/15]   Sot më 11.12.2015 E premte, termine të lira nga ora:18:00 19:00 edhe 23:00
Ju mirëpresim !

Tel 044 313 074

01/12/2015

Timeline Photos

21/10/2015

044 313 074

10/10/2015

Timeline Photos

03/10/2015

Timeline Photos

02/09/2015

Timeline Photos

03/08/2015

⚽️⚽️⚽️

22/06/2015

Fusha Sportive Derbi

06/06/2015

Kush mendoni se do te dal sot Fitues Barcelona apo Juventus

31/05/2015

Me paso nje top , dhe me pas me ndiq per te festuar golin !

22/04/2015

Live nga vendi ngjarjes :p

21/04/2015

Mobile Uploads

03/03/2015

Fusha Sportive Derbi's cover photo

23/02/2015

Foto gjat ndeshjes FC ILIRI vs KES

23/02/2015

Foto gjat ndeshjes FC ILIRI vs KES

23/02/2015

Foto gjat ndeshjes FC ILIRI vs KES

17/02/2015

Mobile Uploads

10/02/2015

liverpool vs chelsea ?

06/02/2015

Timeline Photos

05/02/2015

tash edhe me transport ...

Fusha Sportive Derbi-Q

044 313 074

26/01/2015

KES C.F. vs Ilirida - Full Match - Liga All Stars Prishtine 25/01/2015

https://m.youtube.com/watch?v=mIpEp54gW_M

KES C.F. vs Ilirida - Full Match - Liga All Stars Prishtine 25/01/2015 Video: Karrota Channel Copyright © All Rights Reserved

08/01/2015

ja ka nis me ardh nveti bari :P

Location

Telephone

Address


Rruga Sheshi I Arbrit
Pristina
10000
Other Sports Teams in Pristina (show all)
KB Newborn Prishtina KB Newborn Prishtina
Pristina, 10000

.

KB Prishtina KB Prishtina
Pallati I Rinisë Dhe I Sporteve
Pristina, 10000

BIBL CHAMPS x2 15,16 KAMPION x13 01/02,02/03,05/06,06/07,07/08,08/09,09/10,10/11,13/14,14/15,15/16,16/17,18/19 KUPA x15 02,03,04,05,06,07,08,09,10,13,14,16,17,18,19

Borussia Dortmund - Shqip Borussia Dortmund - Shqip
Pristina, ?

Faqe e hapur per te gjithë fansat e Dortmundit ne te gjitha trojet shqipëtare. Këtu do të gjeni çdo gjë rreth klubit, EchteLiebeBVB ♥

Klubi i Skitarisë "Nici" Klubi i Skitarisë "Nici"
Touk Bashqe
Pristina, 10000

Klubi i Skitarisë "Nici" mirret me aktivitetet e skijimit ku perfshihen klubi i skijimit, shkolla e skijimit dhe organizimin e grupeve te caktuara per ski.

Prishtina Volley-M Prishtina Volley-M
Pristina

Pse po pret ? Eja edhe ti Behu HERO

Borussia Dortmund - Shqip Borussia Dortmund - Shqip
Pristina, 10000

Gjithçka Për Futboll Gjithçka Për Futboll
Prishtina
Pristina, 2040

Gjithçka per futboll

Fanella me Porosi Fanella me Porosi
Veternik
Pristina, 10000

Porositni fanellen e ekipit tuaj te zemres per nje cmim shume te volitshem. Ju garantojme cilesi dhe shpejtesi.

K.F 2 Korriku - Pionerët K.F 2 Korriku - Pionerët
Pristina

One Team - One Love 2 Korriku

PRAP - Parkour PRAP - Parkour
Pristina

Grupi i Parkourit Prap

Akademia e Arteve Marciale "Prishtina"   Official Akademia e Arteve Marciale "Prishtina" Official
Rr. Isa Kastrati -Prishtine
Pristina, 10000

AKADEMIA E ARTEVE MARCIALE "PRISHTINA" Rr. Isa Kastrati (Perballe shkolles fillore Iliria), Kodra e Diellit 10000 Prishtinë