Sports Teams in Pristina - Page 1

Find Sports Teams in Pristina. Listings include KB Prishtina, Gjithçka Për Futboll, Milan Club Kosova, Transferimet.net, Real Madrid Kosova and Hunting in Kosovo. Click on each in the list below the map for more information.


Want your business to be the top-listed Sports Team in Pristina?

Click here to claim your Sponsored Listing.
KB Prishtina A KB Prishtina
Pallati I Rinisë Dhe I Sporteve
Pristina, 10000

BIBL CHAMPS x2 15,16 KAMPION x13 01/02,02/03,05/06,06/07,07/08,08/09,09/10,10/11,13/14,14/15,15/16,16/17,18/19 KUPA x15 02,03,04,05,06,07,08,09,10,13,14,16,17,18,19

Gjithçka Për Futboll B Gjithçka Për Futboll
Prishtina
Pristina, 2040

Gjithçka per futboll

Milan Club Kosova C Milan Club Kosova

Milan Club Kosova është fan klubi i parë i tifozëve të Milanit në Kosovë i formuar më 01.01.2013. MCK bën organizime brenda dhe jashtë Kosovës.

Transferimet.net D Transferimet.net

~ You'll Never Walk Alone ~ <3 L I V E R P O O L <3 ~ Kings of Europe - Pride of England ~

Real Madrid Kosova E Real Madrid Kosova

Real Madrid Kosova eshte komuniteti ku i bashkon fansat Madrilen per tu informuar per ekipin me te madh ne bote Real Madrid

Hunting in Kosovo F Hunting in Kosovo
Kosovo
Pristina, 4000

Faqja Gjuetia në Kosov ka per qellim argetimin e dashamireve te sportit te gjuetis dhe te natyres. Me respekt stafi i Gjuetia ne Kosovë

Renew Sport Prishtinë G Renew Sport Prishtinë
Perandori Justiniani
Pristina, 10000

Renew Sport �Lokacioni: Lagjja Pejton, rruga Perandori Justinian nr. 18, Prishtinë. Orari Punes : 10:00-19:00 �����������

Barcelona Zemra Ime H Barcelona Zemra Ime
Pristina, 10000

Barcelona Zemra Ime

OmniSport Prishtina I OmniSport Prishtina

Welcome to the Official page of OmniSport Prishtina

Penya Kosovar Del Futbol Club Barcelona J Penya Kosovar Del Futbol Club Barcelona
Pristina

Penya Kosovar del Futbol Club Barcelona është klubi zyrtar i fansave të Barcelones i akredituar n

KF HAJVALIA K KF HAJVALIA
Pristina

Official Page "KF HAJVALIA"

Football News - Shqip L Football News - Shqip
Ulpiana
Pristina, 1000

• RESPEKT PËR ÇDO SKUADËR , RESPEKT PËR ÇDO LOJTAR •

Rigoro Kickbox Prishtina M Rigoro Kickbox Prishtina
Str. Nazim Gafurri
Pristina, 10000

Klubi i KickBoxit ''RIGORO GYM PRISHTINA'' ofron ushtrime te kickboxit Kickboxing Box Humbje te peshes Kickbox per femra Kickbox per femije.

Besëlidhja N Besëlidhja
Pristina

Nr kontaktues 044-284-328

Borussia Dortmund - Shqip O Borussia Dortmund - Shqip
Pristina, ?

Faqe e hapur per te gjithë fansat e Dortmundit ne te gjitha trojet shqipëtare. Këtu do të gjeni çdo gjë rreth klubit, EchteLiebeBVB ♥

Tennis Prishtina P Tennis Prishtina
Bregu I Diellit
Pristina, 10000

Tennis Club Prishtina is the biggest Tennis Club in Kosova and currently, has more than 200 members. As several times before, Tennis Prishtina is awarded "The best Tennis club in Kosova" for the year 2012.

Futbolli është Kënaqësi Q Futbolli është Kënaqësi

Për më të rejat rreth sportit na ndiqni në Faqe dhe në Webfaqe.

PRAP - Parkour R PRAP - Parkour
Pristina

Grupi i Parkourit Prap

Bavarezët S Bavarezët
Sheshi Nena Terze
Pristina, 1000

Fanklubi zyrtar i FC Bayern München nga Kosova. Official FC Bayern München Fanclub of Kosova. Offizieller FC Bayern München Fanclub von Kosova.

Albafire shpk T Albafire shpk
Pruzren Albafire
Pristina, 10000

Artikuj Gjuetie

Klubi Alpin "Dardania" U Klubi Alpin "Dardania"
Pristina, 10000

Alpinizem ne Bjeshket e Republikes se Kosoves

Klubi i notit "Nemo" V Klubi i notit "Nemo"
Pristina, Kosovo
Pristina, 10000

Nemo implements an athlete-centered approach for athletes and parents. Our goals are bigger than teaching techniques and achieving successful performances. We focus on growth of love for water and development of security in and around the water.

Frizer Cani W Frizer Cani
Pristina

Frizer Cani

Barcelona Shqip X Barcelona Shqip
Kosovo
Pristina

Barcelona Shqip është faqe për të gjithë Blaugranët, Këtu mundë të gjeni lajme,video,rezultate,foto dhe gjithëqka rreth klubit të zemrës.

Wing Chun - Kosova Y Wing Chun - Kosova
Pristina

Wing Chun - Art i Vetëmbrojtjes për të gjitha moshat dhe gjinitë. Ushtrimet mbahen në pallatin

Federata e Peshkatareve 2012-2015 2 Federata e Peshkatareve 2012-2015
Pristina

Official Page

The Milan Fans 3 The Milan Fans
Pristina

Ne e sjellim me afër jush botën kuq e zi.

Kosovo National Taekwondo Team (Official) 4 Kosovo National Taekwondo Team (Official)
Pristina

Te gjitha te drejtat mbi publikimin dhe kopjimin e ketij materiali i mbane Federata e Taekwondo-se t

AiMPOWER 5 AiMPOWER
Pristina

AiMPOWERCLIQUE

Roma Club Kosova 6 Roma Club Kosova
Pristina

Full name: Associazione Sportiva Roma Founded: 22 July 1927 Ground: Stadio Olimpico (Capacity: 72,698) President: James Pallota Manager: Paulo Fonseca

Akademia Taekwondo & Hapkido "Tiger" Prishtinë 8 Akademia Taekwondo & Hapkido "Tiger" Prishtinë
Luan Haradinaj
Pristina, PALLATI I RINISË 10000

Për më shumë informacion vizitoni ueb-faqen www.taekwondo-hapkido-tiger.com

Online Shop 9 Online Shop
Pristina

You are on page 1 of 3
1 2 3